Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek általában hogyan OKÉ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek általában hogyan OKÉ?

Figyelt kérdés

Egy férfi hónaljának szőrössége hogyan ideális?


És mi az ami még oké (hosszúságban, lehetőleg egzakt mértékegységgel kifejezve)?


Életkorral ez milyen összefüggésben van (ha van).


2023. ápr. 1. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem láttam még egy pasim hónalját se. Gőzöm sincs milyen:D
2023. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
4. Nem nincs róla fogalmuk. Szerintük egy kivétel vagy ellenpélda cáfolja az őszes általánosságot. Kivéve ha férfiakrol van szó. Az tök rendben van hogy mi pl sose végzünk házimunkát, nem foglalkozunk a gyerekekkel eleget, vagy hogy mi undoritó szemetek vagyunk mert a parunkkal szexelni akarunk többet mint ő. De ha mered mondani hogy a nők álltalában a magas pasikra buknak, akkor mindjárt általánositó szemét vagy mert ők pl egy magasak a párjukkal, tehát nincs igazad.
2023. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Hahahahaha, erről beugrik ez a régi cikkrészlet egy blogról:


Ferencünk vidám fickó és hát meg is van rá az oka, hisz' most végzett a 12 órás műszakjával az építkezésen. Nyár lévén mindössze egy trendi, kék kertészgatya fedi sörhas által takart hasizmát. A kemény munka viszont kemény szaggal is jár emiatt viszont igazán nem szólhatunk a drága dolgozónak. Igaz, kissé zavarba ejtően gyomorforgató, amikor újságolvasásból feltekintve Godzilla orrlyukának belsejére emlékeztető szőrös hónalj kacsint vissza. Ez párosul a mindennapi munka parfümével, ami - semmittevő bloggerként - meglehetősen szokatlan és markáns.

2023. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Az én paromnak szoros. Én szeretem, mert szőke és alig látszik, de azért ott van. Alapvetően nem szeretem, ha egy férfi szortelenit.


24N

2023. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Lábán, haján és borostáján kívül nálam mindene szőrtelen kell, hogy legyen.

22N

2023. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem érdekel, hogy mi a helyzet a hónaljával. Legyen tiszta, ennyi. 36N
2023. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Mindegy
2023. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban azt mondanám, hogy azzal nem tudsz nagyon mellélőni, ha rövidre van vágva. Aztán ha valakivel párkapcsolatban leszel, majd megkérdezheted, hogy neki mi a preferenciája.
2023. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem attól a természetes,össze-vissza álló hosszú szőröktől van hányingerem.Nem várom el,hogy borotválja le teljesen csupaszra,de legalább trimmelje már meg.
2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!