Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres a szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a szeretőm?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, van egy 9 évvel fiatalabb pasi az életemben, akivel megbeszéltük, hogy barátság extrákkal viszonyban leszünk (egyikünk sem akar elkötelezett kapcsolatot, de élvezem a társaságát és az együttléteket).

Kb 3 alkalom után nem is keresett, nem írt, pedig megbeszéltük, hogy majd elmegyünk pl kirándulni, mozizni, inni a haverjaival stb.

Ha tényleg barátságot akar, nem értem, hogy miért nem tesz érte.

Én úgy éreztem végig, higy nyílt lapokkal játszunk, rákérdezzek nála, hogy elijesztettem-e valamivel?


2023. ápr. 1. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrák alapja egy stabil baráti viszony. Ez, ami köztetek volt pusztán szexkapcsolat, amiben semmi kötelezettség nincsen. Valószínű nem gondolt komolyan annyira nem vagy az este, hogy ismétlést kérjen…
2023. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha és nem elijedt, hanem konkrétan átb.ott, hogy megdughasson. Legközelebb alapozz és mérj, mielőtt lefekszel valakivel.
2023. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mióta nem keres?
2023. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mást is kefélget, barátnője van, vagy csak egyszer akart megdugni.
2023. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Így jár, aki ingyen odaadja magát…
2023. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy latszik, hogy neked a barátság rész lenne a fontos, míg neki csak az extrák kellettek. Megkapta, most egy kicsit pihentet, hogy ne cuppanj nagyon rá, mert ő nem mozizni, kirándulni akar. A barátaival sem fogsz iszogatni. Majd pár hét múlva újra keres, amikor megint kufircolni akar.
2023. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex elott még nyujtotta volna.szex után már ne várj semmit.
2023. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így tudatja veled,hogy neki elsősorban a szex része a lényeg,a többi csak körítés volt...
2023. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!