Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőtök csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőtök csak akkor keres, ha éppen szexelni akar?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 18:47
1 2
 1/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
45%
Én folyamatosan tartom vele a kapcsolatot, pedig a szex nem túl gyakran jön össze, sok szervezést igényel.
2019. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Így van. Sajnos neki van családja stb, és meg is beszéltük hogy én nem keresem... Mindig ő jön hozzám amikor akar, bár néha nagyon nehéz kibírni. Már vannak mélyebb érzéseim is felé (de nem merem neki elmondani) mert mint társat nem akarom elveszíteni. Másrészről viszont magányos vagyok, és látom hogy komolyan függök tőle. Talán úgy indult hogy kihasználjuk ezt az egész helyzetet, de részemről már nagyon kinőtte magát ez a dolog. Viszont így elég magas a "hőfok,, kettőnk kapcsolatában, és ezért nagyon jól alakulnak az együtt töltött idők. Szerencsére ez neki is hiányzik, ezért kb hetente mindenképp találkozunk, de már előre félek hogy ez így nem tarthat örökké. Mostmár nem tudok, és nem is akarok kiszállni ebből az egészből, de azt érzem valamikor ez miatt nagy szenvedés fog érni. Talán meg is érdemlem...
2019. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

#2

Ha elfogadsz egy tanácsot: szakíts, és szakíts is meg minden kapcsolatot vele. CSAK szenvedés lehet belőle neked, neki, és a családjának is.

2019. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
# 3 Már most sem bírom ki! Nem tudnkék szakítani vele. Alig várom mindig hogy jöjjön, és ha nem úgy alakul teljesen ki vagyok... Az az igazság hogy beleszerettem.
2019. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Mi lelki társak vagyunk, akik nem tudnak egymás nélkül meglenni. Egész nap folyamatosan kommunikálunk, hogy kibírjuk a külön töltött időt. Ha valamiért nem lehetséges ez, fizikailag is belebetegszünk. Ha nem lenne szex is csak ő kellene, neki meg én. Néha több hónap is szex nélkül telik, mivel néha nem is vagyunk egy országban, de ez sem tud elszakítani minket egymástól. Ahogy semmi más sem.
2019. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Hiszen azért szerető ;)
2019. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Napi szinten keresett, de csak hogy közel tartson magához-gondolom én. Aztán elmondtam neki, mennyire beleszerettem, a kapcsolat megromlott, majd különböző kifogásokkal kilépett az életemből. Még egyszer nem élném végig. Egyszer már összetörte a szívem, még egyszer nem akarom ezt. Akkor sem, ha remeg mindenem, mikor látom, dobog a szívem, ha beszélünk. :-)))
2019. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A válaszaitokból ítélve akkor az lesz a legjobb, ha már most a legelején kiszállok belőle.
2019. jan. 7. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

2

Hódítsd meg!

2019. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
# 9 Csak az a baj hogy vállalkozása van (egyetemet végzett stb), gyereke is van + nekem semmi iskolám, jelenleg munkám sincs. Megváltoznék miatta sok téren, de még ha el is mennék melózni ő 4x annyit keres, és itt kezdődnek a problémák. Ha azt mondanám neki hogy komoly szándékaim vannak, szerintem ki is nevetne. Az egyetlen amit tehetek hogy a lehető legtovább hozom a jó formám ebben a szerepben...
2019. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!