Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak fellángolás ha ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fellángolás ha ezt érzem?

Figyelt kérdés
Hogy nem vagyunk egymáshoz valóak
2023. ápr. 2. 14:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Szeretem megölelni, szeretek vele találkozni, érdekel a véleménye.

Most akkor ez mi?

2023. ápr. 2. 14:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizikailag vonzódsz hozzá, akkor mint emberi lény tetszik neked és az nem fellángolás kategória.
2023. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Honnan tudod biztosan hogy nem vagytok egymáshoz valóak? Szerintem ismerd meg jobban, vagy maradjatok barátok.. de én ilyen esetben az első opciót választanám. Főleg ha van kémia, nem feltétlen kell két embernek hasonlítani a egymásra hogy működőképesek legyenek párkapcsolatra.
2023. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy vonzó fizikailag.
2023. ápr. 2. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ha ha nincs meg a fizikai vonzódás akkor az emberi lénye tetszik, magyarán a lelkéhez vonzódsz” előfordul ilyen is, ritka kötelék tud lenni, ha jól bántok egymással. Ehhez viszont nem feltétlen kell párkapcsolatot sem kialakítani.. magad mellett tudhatsz egy jó embert ha ez kölcsönös irányodba..
2023. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed nem vagytok egymásnak valóak, akkor inkább maradjatok barátok.
2023. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Lehet vonzó, de felizgulsz rá, szex jár inkább az eszedben róla, vagy inkább a társasága hiányzik? Nem mindegy.
2023. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7, mind2
2023. ápr. 2. 14:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy fellángolásról van szó, de lényegtelen, mert szerinted nem passzoltok.
2023. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért nem érzem magamhoz valónak mert ő vagyonos, népszerű családból való én nem nem. Sokszor adnak partykat a szülei is, kicsípve drága ruhákban mindenki, elit közeg. Az apjának magasak az elvárásai. Én nem vagyok okos, egyetemem sincs, és nem szoktam csinos ruhákban járni, nem szeretem a partykat sem. Nem akarom megalázni a pasit, gondolom lenne elvárás irányomban. Ő érdeklődő, de ez az egész akkor is visszatart.

Mi a véleményetek?

2023. ápr. 2. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!