Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 héttel ezelőtt még úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 héttel ezelőtt még úgy éreztem hogy egyik férfi tanáromba vok szerelmes, most meg úgy érzem, hogy szeretem az egyik osztálytársam. Mitől vannak ezek a fellángolások, honnan tudhatnám hogy igaziak-e? 15/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilván nem azok ha így váltogatod őket.
2010. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyik tovább tart két-három hétnél, az igazi. Csak így tudod eldönteni.
2010. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így változnak akkor ez nem szerelem csak tetszés. Ha szerelem lesz az nem múlik el ennyi idő alatt.
2010. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a tananyagra inkább kislány!
2010. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akkor fogod tudni hogy igazi, amikor már legalább hónapja óta ugyanúgy tart, és senki más nem érdekel.
2013. jún. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyábol lesz 1 idő amikor rájösz hogy szerec 1 lányt nagyon, és utána rá 5-10 évre kiderül hogy mégse, utána arra 0,5-2 évere beleszerec valakibe nagyon aki messze lakik tőled és eselyd sincsen nála és meg se tudod neki mondani hogy szereted mer nincs rá alkalom, én am fiu vok es igy vok 1 lánnyal és szeretem de ő nála eselyem nincs:'(
2014. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!