Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet akar vallani (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet akar vallani ( megtudtam valakitől), hogyan reagáljak, ha szeretem őt, de még nem vagyok biztos az érzéseimben, és ha úgy érzem, hogy részéről ez csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk.

Félek a találkozástól...általában én szoktam oldottabb lenni, de most nem tudom,h lesz...

Èn jobban örültem volna,ha nem tudo meg,h mire készül,hanem csak spontán...de mint ìrtam,tudomásomra jutott,de ezenkivül ő maga is tett erre utalásokat....


2014. jan. 25. 16:43
 1/3 Moszuke ***** válasza:

én sosem értettem az ilyeneket és ezzel most lehet paraszt leszek.

én ha szeretek valakit (szerelmes vagyok belé, vele akarok lenni, csókolni, ölelni, járni vele, akármi) akkor azt szeretem és kész..


ha nem szeretem, akkor meg nem szeretem.

ez ilyen egyszerű


nincsenek átmenetek, hogy hááát szeretem, de annyira nem, hogy elképzeljem vele az életem, vagy hogy csókolni tudjam, vagy akármi, csak úgy kicsit szeretem, de még én se tudom, hogy szeretem-e.

na ne... ilyen nincs.

2014. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mondd ezt: "Bocs, de nem nézel ki elég jól." Mert ez az igazság, már ha lány vagy.
2014. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem,nem ! Nincs semmi gond a kulsejevel, soot, epp az idealom.

Belsoleg,kulsoleg tetszik..ez nem kerdes ,...Amitol felek,az az,hogy en neki csak egy fellangolas vagyok, igy emiatt nem merem magam beleelni,h koztunk lehetne valami......ezert nem tudom ,h mit erzek.

Azt tudom ,hogy sokat jelent nekem.

2014. jan. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!