Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya, vagy kövér nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya, vagy kövér nőknek nem fáj, hogy a szép, csinos lányokat a férfiak a tenyerükön hordozzák? A szép lányok, jó kocsikban vannak fuvarozva, megkapnak bármit, hordják őket nyaralni, wellnessezni....

Figyelt kérdés
Milyen érzések fogalmazódnak meg ilyen esetben a rondább nőkben?

2023. ápr. 2. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
En a csúnya és kövér lányokat is a tenyeremen hordoznám, mégse kérnek belőle. 35/f
2023. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nem volt semmilyen érzés. Az nem az én életem. Nem tudom, hogy jön hozzám.
2023. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak "kövér" nő lehet csúnya, hanem sovány is, bár én senkit nem szoktam csúnyának nevezni. És aki tudja magáról hogy kb születése óta előnytelenül néz ki (pl arcra, alakra vonatkoztatva), az hozzá is szokik ehhez. Nem fog minden nap féltékenykedni a "szép lányokra" ahogy írtad, mert ő ahhoz az élethez van hozzászokva ami neki jutott. És sajnos a nagy többségnek nincs pénze plasztikáztatni meg több százezres szépészeti arc- és testkezelésekre, így marad az az élet amit már megszoktak.

Nem fogják minden nap a földhöz verni magukat, mert az instap*csákat fuvarozzák a férfiak. Persze egy "nem szép" nőnek is lehet párja akivel boldog, és kölcsönösen elfogadják egymást (nem csak szép nők vannak párkapcsolatban).

2023. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert instapicsanak lenni is sok penzbe kerul, minden fizujuk ramegy cuccokra. A ferfiak ezt 90%-ban nem finanszirozzak csak elvezik, sot azt hiszik a szepseguk csak ugy van, igy szulettek. Tovabba ritka hogy akinek penze van, az fiatal es jokepu is egyben, tehat tobbnyire vm ronda min 10 evvel oregebb faszit kell elviselniuk egy cabrioban es meg nyalizni is kell a hulye ferfinak hogy ne szunjon meg a penzforras. Ehhez kepest a kover csunya lanyok kenyelmesen betolnak egy finom pizzat egy jo film mellett otthon es aranyeletuk van.
2023. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4-es, nem kifejezetten a megcsinált, insta lányokra gondoltam. Hanem az egyszerű, dolgozó, de nagyon csinos, jóalakú, szép lányokra. Nekik bármilyen kategóriájú férfi rendelkezésükre áll, udvariasak, kedvesek velük, segítőkészek velük szemben. Míg egy kövér, ronda nőnek ezeket nélkülözni kell. A párválasztás esetén is kompromisszumra kényszerül, vagy marad egyedül.
2023. ápr. 2. 14:46
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom ki hogy van vele, átlagosnak mondanám magam, de lehet mások szerint csúnya kategóriában vagyok.

De inkább vagyok ronda, mint gyönyörű, mert egyáltalán nem hiányzik nekem, hogy ribizlinek lennék titulálva, vagy hogy nem tudnám levakarni a férfiakat, akik nem értenek a nem szóból.

Úgyhogy lehet a kevésbé vonzó nők szintén úgy gondolják, mint én. Nem nyafognak, élik az életüket egyedül, vagy egy férfi untig elég nekik.

2023. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
És aki kompromisszumra kényszerül az miért is ne lehetne boldog? Miért ne hordozhatná valaki a tenyerén? Valamint a jó nőket azt hiszed nem bántják, nem csalják meg, nem hanyagolják el? Dehogynem. Szóval miről is beszélünk?
2023. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a nőknek van agyuk és nem hisztikéznek, mint az incelek. Ez van, dolgozd fel🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7-es, tehát akkor semmi irígység nincs, a jóalakú, széplányokkal szemben?

Aki kompromisszumra kényszerül, az valóban boldog lehet? Vagy csak bebeszéli magának?

2023. ápr. 2. 14:53
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy irigy valamilyen szinten, de a gazdagokra is az bárki. Emberi tulajdonság, de nem jelenti azt, hogy depressziós lesz, vagy komplett gyűlölni fogja őket.

Éli az életét és lehetseges, hogy akad olyan férfi, aki a tenyerén fogja hordozni.

(Nem a 7-es voltam.)

2023. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!