Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ruha nélkül nem tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha nélkül nem tetszik?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek olyan, hogy amikor a textil levételre került a sor, a partnereden valami visszataszító dolgot találtatok? Akár olyat amiről mondjuk nem tehet az illető?


Nekem egyszer például volt olyan, hogy a srácnak annyira undorítóak voltak a lábkörmei, hogy arra nem találok szavakat. :D Hosszú, retkes....



2023. febr. 17. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt még ilyen
2023. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt... Azt nyilván korábban is láttam, hogy vékony és alacsony a srác, de ruhában valahogy nem tűnt fel, hogy mennyire durván sovány. A fiú annyira elképesztően sovány volt, hogy én a 172cm - 55 kg-os alkatommal egy debellának érzetem magam mellette. Kellemetlen volt, hogy ennyire gyerekes a teste.


(Mielőtt valaki megijedne, mindketten felnőttek vagyunk, és én vagyok a fiatalabb.)

2023. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kerdes mar volt 1 honapja, picit mas formaban....

Akkor is roppant unalmas volt, mint ahogyan most is !

2023. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Kata40, ha unalmas, miért nem hagyod figyelmen kívül?


Egyébként meg nem is unalmas :D

2023. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszoló megelőzött. :) Valami hasonlót szerettem volna reagálni Kata40 számára.


A privát üzenetre itt válaszolok, hátha mást is érdekel.


Igen, ennek ellenére megvolt a srác, amit azóta is bánok. Később sokkal szörnyűbb dolgok derültek ki róla. A körmére azért a későbbiekben figyelt. :D

2023. febr. 17. 12:49
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Kata 40,akkor miért olvasod, és kommentelsz..de utálom az ilyen provokatív semmi embereket.
2023. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Csúnya lábköröm nekem is volt 1-2-szer, bár azt még elnézem (kevés pasimnak volt szép lába). Volt egyszer egy olyan, hogy olyan volt a pasi mellbimbója, mint egy serdülő lánynak, na az kicsit visszavetette a libidóm. Meg ha nem tetszik a nemiszervének a formája (új pasinál mindig emiatt aggódom, 1-2 volt ilyen is).
2023. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt ilyen. Főleg akkor történik meg könnyen, ha télen ismered meg, sok ruhában. Nyáron azért kevésbé takar a ruha.

Nálam az volt, hogy a srác közepes-magas volt és vékony - pont ezt a vékony, de szálkás típust szeretem, a kicsit kamaszfiús testet (fiatal vagyok, lehet azért ez az ideálom). Csakhogy amikor pólóra vetkőzött, illetve az lekerült, akkor kiderült, hogy egyáltalán nem vékony, szálkás, hanem skinny fat. Vagyis a karja, válla keskeny, de nem izmos, hanem kis babahájas. Se a karja, se a háta, mellkasa nem volt picit se sportos, cserébe volt egy kis pocakja. Nekem pedig ez valahogy nagyon lelombozó volt, ahogy a pólón keresztül megölelve éreztem a hasát.

Nagyon kellemetlenül éreztem magam, de egyszerűen nem tudtam így fizikailag vonzódni hozzá, le se feküdtünk, mert halogattam, aztán szakítottam. Nem mondtam meg neki az okát. Ti elmondtátok volna? Hogyan?

2023. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem lehet finoman közölni. Mindenképpen rosszul fog esni a másik félnek.
2023. febr. 17. 14:21
 10/18 A kérdező kommentje:

Férfiak!


Nektek esetleg valami eset? :D

2023. febr. 17. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!