Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy egy gyönyörű, intelligens, csinos fiatal nő évek óta szingli?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 25 éves nővel, akinek elmondása szerint 3 éve nem volt kapcsolata, sőt azóta egy férfi sem érintette. Amit tudni kell róla: magas, formás (kondi terembe jár), gyönyörű a mosolya, szép az arca, tanult (egyetemre jár), kedves és életvidám. Pénteken elhívtam egy kávéra. Rendkívül illedelmesen viselkedett mindenkivel és szofisztikáltan beszélt. Csak nekem nem áll össze a kép, hogy egy ennyire ideális nő, hogy lehet ilyen régóta egyedül? Szerintetek lehet valami a háttérben vagy tényleg csak megválogatja, hogy kivel kezd?
2023. ápr. 2. 14:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Nem merte senki megkörnyékezni
2023. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt ilyen idoszakom, én is olyan vagyok, mint a fent említett lány. Egyszerűen nem talaltam hozzam való társat, akivel egy hullámhosszon lennénk, így kivártam. Másrészt a kulsom miatt nem igazán mertek megkornyekezni, mert vagy féltek az elutasitastol vagy azt hittek, biztos amúgy is kapcsolatban vagyok.


24N

2023. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem talál hozzá hasonló társat
2023. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjuk már… azért nem minden férfi olyan nyamnyila hogy ne merjen odamenni egy szebb nőhöz…

Nekem olyan munkám van amihez a külső kell és meg soha nem volt senkim, mert undorodom a szextol és amúgy is túl válogatós vagyok

Sok oka lehet, nem kell ezen ennyire meglepődni

2023. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Testvérem ilyesmi, amit leírtál. Borzasztó személyisége van, ami akkor jön elő, ha már eltelt egy kis idő és felengedett. Addig tartja ezt az aranyos, kedves álarcot. Nincs férfi aki elviselné egyszerűen.
2023. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért hiszed azt, hogy aki csinos meg minden, az mindenképp baszni akar? Semmi összefüggés.
2023. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Jó neki szingliként, csalódott, sok oka lehet de tényleg.
2023. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Sok lehetőség van, de én már eleve azt sem értem hogy miért gondolja azt sok férfi, hogy egy nőnek folyamatosan párkapcsolatban KELL lenni?

Olyan nem lehetséges hogy ő egyedül szeretne lenni egy ideig és saját magára koncentrálni?

Lehet hogy nincs vele semmi baj, csak unja már hogy mindenki folyton krogatni akarja, és elege van már belőle.

2023. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem vágyott társra.

2. Nem volt lehetősége, mert

a. túlságosan elfoglalt volt az életében.

b. múltbeli problémákat dolgozott fel.

c. egyéb

3. Nem talált megfelelő társat.

4. Egyéb.

2023. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

nem talált megfelelő férfit

tanult, dolgozott, így nem volt ideje ismerkedni

én nem csodálom, szerintem elég értékes nő lenne számoomra, nem kefél összevissza.

2023. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!