Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! A gátlásosabb típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A gátlásosabb típusú vagy a nagydumás típusú, intelligens férfiak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 22:59
A kérdező szavazást indított:
A gátlásosabb típusú, intelligens férfiak
A nagydumás típusú, intelligens férfiak
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A nagydumás, jó humorú pasikat szeretem, akikkel jókat lehet röhödni, de komoly témákról is lehet intelligens beszélgetést folytatni.
2023. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A jóképű, gátlásosabb, intelligens, humoros férfiak jönnek be.
2023. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlen muszáj, hogy nagydumás legyen.De a gátlásos, nyomi embereket nem szeretem.Az az egészséges középút a legjobb.
2023. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Privátra: Nagyon fiatalnak látlak. Kb.17-19. Én pedig az anyukád lehetnék 😁

#2

2023. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell, hogy nagysumás legyen, de gátlásos sem. Az arany középút a vonzó nekem.
2023. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Mert aki nem nagydumás az gátlásos?...

Céltudatos legyen és merjen tenni a céljaiért.

2023. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól még, hogy nem dumál állandóan, nem lesz gátlásos. Van az a “csendben lépkedő oroszlán” típus, ami elég vonzó.
2023. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező, mint privátban kiderült, 16 éves és nála jóval idősebb nőkkel szeretne itt levelezni :D
2023. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szelektíven (és ízlésesen) szociális. Aki odaáll mindenkivel haverkodni, meg produkálni magát az igénytelen. Aki nem is ismer, és odajön a nagydumájával, örüljön, hogy nem kap egy pofont cserébe.
2023. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Minden nő a nagydumás férfiakat szereti.
2023. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!