Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, beleszerettem egy gátlásosabb lányba. Hogyan tudassam vele, hogy ne riasszam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel évek óta ismerjük egymást, régebben sokat beszélgettünk msn-en, mostanában már kevesebbet. Év elején dolgom volt abban a városban, ahol tanul, és így barátilag találkoztunk, meghívtam egy kávéra, és vagy két óra hosszáig beszélgettünk. Előtte is tudtam, hogy gátlásos és kicsit önbizalomhiányos, de ez ott is lejött, szégyellősen mosolygott, játszadozott a kávéscsészével stb. Igazából már előtte is kezdtem azt érezni, hogy olyan ember, akit el tudnék fogadni társamnak, minden hibája ellenére, amikor mg velem szemben ült, és mosolygott, annyira gyönyörű és édes volt. Nem akartam neki megmondani, hogy én többet érzek iránta. Azt beszéltük meg, hogy nyáron talán eljön hozzánk pár napra, ami azért lenne jó, mert így talán közelebb kerülhetnénk egymáshoz a közös programok során, de mostanában nem esett szó erről. Sokat szoktam ábrándozni arról, hogy átölelem a vállát, és megmondom neki, hogy mi a helyzet. Sokat gondolok rá, és olyankor jobban ver a szívem, és mindig azt látom magam előtt, ahogyan mosolyog. Sajnos fogalmam sincs, hogy ő érez-e irántam valamit, és hogy hogyan is kellene rendeznem az ügyet (mondjuk jó lenne, ha eljönne hozzánk, de félek, hogy az csak egy általános ígéret volt). Akinek van valami jó ötlete, az ossza meg velem, legyen szíves, hálás lennék érte. Amúgy mindketten 20 fölött vagyunk, ő pár évvel fiatalabb nálam. Ja és bocs, hogy hosszú voltam. :)

2012. júl. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan! "Kicsaptad" már rá?
2012. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne légy tolakodó! Szerintem csak ennyi:D én is gátlásos és félénk lány vagyok, egy kedves, türelmes pasitól nem ijednék meg:)
2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abból, hogy dumálás közben a kávéscsészét b@szkurálja, nekem (mint szintén gátlásosabb lánynak) az jön le, hogy feszültnek érzi magát melletted, hiába baráti a viszonyotok. Ami azért jó, mert lehet, hogy te se vagy számára közömbös.

Nem lehet, h szívesen venné a közeledésedet?

Én amúgy azt javaslom, hogy nézz sokat a szemébe, bókolj neki, először burkoltabban, aztán egyre nyíltabban, hogy fokozatosan fészkelje be magát a fejébe a gondolat, hogy esetleg tetszhet neked.

Később finoman próbáld felvenni vele a testi kontaktust, ha nem húzódik el, érintsd meg, ahányszor csak lehet.

Ha engedi, a kézfejéhez is érj hozzá. Akinek én megengedem, hogy megérintse, esetleg, h hosszabban el is időzzön rajta az ujjaival, az tuti nem közömbös számomra :D

Szal a lényeg az, hogy fokozatos legyél és figyeld, hogy kényelmetlenül érzi e magát. Ha igen, akkor vonulj vissza.

2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég messze lakunk egymástól, szóval csak akkor lenne esélyem személyes kontaktusra, ha eljönne hozzánk a nyáron. Egyébként meg nem tudom, ő mit gondol, bár szerintem a normális pasikat kedveli, de nem tudom, én mint olyan kellenék-e neki (jó lenne, ha így lenne). Egyébként azért is gátlásos, mert a szülei mindig azt akarták, hogy a tanulásra koncentráljon, ne a fiúkra. Nem tudom, mi lesz ebből, de egyre többször gondolok rá, főleg arra, hogy összejövünk. Amúgy köszönöm a válaszokat, a nagy része tényleg attól függ, hogy eljön-e hozzánk.
2012. júl. 11. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajrá, hajrá :)


"egy gátlásos lány"

2012. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!