Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy húszezer forintos ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húszezer forintos ajándék nem ugyanolyan egy havi 200at keresőtől, mint egy havi 1,5 milliót keresőtől?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Ugyanolyan
Nem ugyanolyan
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Aki a pénztárcámban turkál, annak eszembe se jutna ajándékot adni...


Ha tényleg abban méred a másik figyelmességét, hogy a fizetése hány százalékát fekteti bele egy tárgyba, akkor miért is a felnőt tpárkapcoslatok kategóriában vagy, miért nem a pénzügyek vagy a szexualitás? A prostitúció ugyanis ezekbe illik inkább, mint ide..

2023. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

ugyanolyan

F

2023. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Most komolyan ha kapok bónuszt akkor arányaival annyit költsek egy valamilyen ajándékra?

Ha még azt mondom szivi okés hogy barátnőm vagy meg minden és enyém a ház de adjál le 110000 Ft-t havonta+kaja akkor még be vagytok sértődve ti nők.

2023. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy megvan a háttere a dolognak. Szerintem egész más, ha valaki a fizetése 10edét költi ajándékra, akkor a fizetéséhez viszonyítva többet költ arra, hogy örömöt okozzon neked, ami pedig többek közt arányos azzal, mennyire vagy fontos.


Ugyanúgy aki egész nap dolgozik 12 órában, majd egy órát tölt veled, az értékesebb, mint aki nem dolgozik és az összes ideje szabad, és úgy szán rád egy nap egy órát, az úgy értéktelenebb.


Nem, nem pénzben mérve értékesebb, hanem emberileg nagylelkűbb-fontosabb. Igen, nekem ebbe a költés, az időtöltés, és a megerőltetés is számít.. Ha valaki két kezével ír nekem egy kedves sort, az kevesebb értékű, mintha a páromnak egy keze sem lenne, de szeretne nekem írni valamit, és mondjuk lábbal firkantja le a dolgot. Egyszerűen "nagyobb befektetést igényel részéről" időben, pénzben, energiában.. és azt jobban becsülöm, mert "nehezére esett" megtenni, mégis megtette magától értem. Vagy pl ha valakinek a kedvenc kajája a rák, és elmegyünk enni, annak nem lesz akkora jelentősége, mint amikor a párom a kedvemért kóstolja meg az általa taszítónak talált rákot. Ugyanaz, de mégsem, és szerintem ha valakinek valami bármilyen szempontból nehezebb, az úgy értékesebb, főleg a páromtól.


Nyilván nem öt forintra mérem, 200-300as fizu közt semmi különbség, de ha karácsonyi bónuszod mondjuk 1millió a félmilliós fizetéseden felül, és ugyanúgy 10ezres pénztárcát kapok karácsonyra, mint a minimálbéres exemtől, akkor az úgy igenis zavaró, legalábbis nem ugyanannyira értékes. Főleg, ha valaki ennyire sajnálja a pénzt, akkor még inkább vágyni fogok rá, hogy költsön rám, mert úgy érzem versenyeznem kell a pénz értékével, többre tartja nálam.

2023. ápr. 3. 17:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Dávidnak a privátra: idő;)
2023. ápr. 3. 17:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem megesett már hogy egy gyári munkástol ruhákat kapok meg igaz bizsu ékszereket meg olcsó parfümöket, de gazdagoktól meg max meghívnak kajálni programra de egy emlékem sincs belőlük. Bezzeg szakításkor meg hirtelen többezres rózsák, 60 ezres parfümök, ruhák majdnem 100 ezer összegben, szakításkor lettem hirtelen fontos?😳

Gyökerek.

2023. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, szerintem sáznalmas ez a méregetés...
2023. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Itt a pasik méregtik a nő értékét le.

Juj felezzük a kfc -t nem ér a csaj egy 5000 est se.

2023. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem meg nem kell ajándék pl. Nincs rá igényem. Egy szál virág néha még oke.

Sztm nem az ára kéne hogy jelentsen valamit, hanem maga az ajándék.

Én jól keresek, de magamnak se veszek még 10 ezres pénztárcát se.

N 31

2023. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Az ajándék értéke nem az árától függ.


Ha tudja, hogy oda vagyok a kacsákért és régi vágyam egy kacsás párna (2500 forint), ehelyett egy gyémánt nyakláncot vesz (3.5 millió forint) miközben tudja, hogy nem veszek fel tízezernél drágáb békszereket, akkor melyik az értékesebb ajándék, a kacsapárna, vagy a gyémánt nyaklánc?

2023. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!