Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vonzodok az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzodok az elérhetetlen férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Volt már pár parkapcsolatom de a mélyebb érzelmeket mindig azok iránt kezdem el táplálni akik elérhetetlenek. A legegyszerubb pelda akinek barátnője van, nyilván ki sem kezdek egy ilyennel de valamiért mindig ilyenekert bolondulok. De volt már mikor egyetemi oktatóba, orvosba, ügyvédbe lettem szerelmes-szintén elérhetetlen (nyilvan nem olyanokba akiket 1x látok életemben, hanem akikkel hosszabb múltam van) ez miert lehet? Más is van így? Inkább ne legyen parkapcsolatom és csak csodálom az elérhetetlen férfiakat mar úgy érzem. Volt aki jeleket küldött, de nem állok egy kapcsolat közé persze.


22 éves vagyok


2023. ápr. 3. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
mert tudat alatt szereted büntetni magadat - nem tartod magad méltónak a viszonzott szeretetre, szerelemre
2023. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert nő vagy. Sosem a logika irányít.
2023. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor idealizálás. Azért vonzó, mert biztos több, "nagyobb" ha már van barátnője, ha orvos, ha ügyvéd.
2023. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgibb, hajt a vadaszoszton. A világ nagy része így működik , mindig az kell ami nincs. Semmi baj ezzel.
2023. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Apukáddal milyen volt a kapcsolatod? Mert gyakran azok a nők szeretnek bele elérhetetlen férfiakba akik elvál szülők gyerekei, meghalt korán az apja, vagyis nem vett reszt az apa gyerek életében. Ha össze is jön egy kapcsolat, a férfinek olyan a munkája, hogy mindig távol van, elérhetetlen vagy családos.
2023. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elvaltak nekem is miután a húgom megszuletett (en akkor voltam 5 eves) egy ideig tartotta velünk a kapcsolatot de mar jó pár éve nem beszélünk egy szót se sehol, igen lehet ez az oka barátnőim szerint is, kitudja😅
2023. ápr. 4. 08:33
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Nekem kapcsolatom van, de van olyan nő/lány, akit nem bánnám, ha "kezdene".

Persze ehhez megfelelően karakánnak, magabiztosnak, és legfőképpen őszintének kellene lennie, nem beszélve az számomra ideális külsőről.

2023. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A "hosszabb a múltam" mit jelent. Randizgattál velük?

Esetlegesen az apukád korú "elérhetelenekhez" is vonzódsz?

2023. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden valószínűséggel az apukádat keresed a férfiakban. Hiányzik mint ember, mint életed része.
2023. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8: Volt olyan orvos, akivel megittam pár kavet, de annal több nem igazan történt.


Igen sajnos😂 apam nem olyan öreg, 48 lesz idén, de azért persze sok hozzám képest de azért elmondhato hogy a férfiak később öregednek:(

2023. ápr. 4. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!