Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtöl velem egy 44 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöl velem egy 44 éves pasi? L/17

Figyelt kérdés

A tanulóvezetőm nálam sokkal idősebb, de nagyon aranyos, rendes. Már az első pillanatban szimpatikus volt, amikor az elméletet tanította, ezért őt választottam, hogy nála szeretnék tanulni. Tulajdonképpen még el sem kezdtem hozzá járni vezetni, de már szerelmes voltam. Vagy nem tudom, hogy mondják ezt. Mert nem igazán tudok különbséget tenni fellángolás, meg szerelem meg ilyesmik között. (Mert volt egy srác, akibe kb. 3-3,5 éven keresztül szerelmes voltam. De nem jártunk meg semmi, csak néha beszélgettünk. De nem volt semmi komoly. Arra is sokan azt mondták, hogy fellángolás.. na de 3 éven keresztül?.. Aztán most tavaly megismertem egy 30 éves pasit, nagyon megtetszett, állandóan görcsben volt a gyomrom ha találkoztunk, remegett kezem-lábam, abból a "nagy szerelemből" most kezdek kilábalni, kb. 1 év után.. de még mindig ha meglátom, ha találkozunk... szóval bonyolult egy eset vagyok az biztos. :D)

Tehát nagyon szimpatikus volt már elsőre is az oktató, de akkor úgy gondoltam, hogy csak én érzek így. De most már azt hiszem neki is tetszem, állandóan ilyeneket mond, hogy: "ezt most olyan szépen csináltad, mint amilyen szép vagy", "ilyen gyönyörű mosolynak nem tudok ellenállni", "szerintem így vagy tökéletes, ahogy vagy"... meg hasonlóak. Tényleg úgy hangzik, mintha "udvarolna". Szerintem egy oktató-tanuló viszony nem ilyen közvetlen.. és vezetés közben is olyan dolgokról beszélgetünk, amiről más csak egy közeli baráttal.. és nem csak egyszerű ismerőssel. :/

Biztos vagyok benne, hogy sokan azt fogjátok írni, hogy le akar fektetni..stb. De egyáltalán nem olyan! Jó, tudom, nehéz elhinni, de tényleg! Halkszavú, félénk, de alapból meg nagyon humoros, de az is látszik rajta, hogy önbizalomhiányos.

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, pedig tudom, hogy semmi értelme ezen az egészen rágnom magam.. De nem tudok továbblépni.. :/


Mit gondoltok? Tanács?.. Segítsetek!


Köszi!


2010. okt. 7. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vén kecske.

Drágám, ez a pasi minden, az átlagnál csinosabb lánnyal ezt csinálja, hátha kap egyszer friss husit.

Hogy nem olyan?

Ezt a 17 évnyi élettapasztalatodra alapozod?

Atyaég, ne légy már naív.

2010. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki magából indul ki. Én hiszek abban, hogy nem minden pasi csak azt karja. Biztosan vannak kivételek, szerintem ő az.
2010. okt. 7. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el olyan!!!!! Mit gondolsz hány tanítványával csinálja ugyanezt? Amennyivel csak nem szégyelli! Kollégám autósoktató is, nahát szokott mesélni... pedig róla sem gondoltam volna, azt hittem tisztes családapa, erre... hogy miket mesél, atyaég!!!! Kihasználják az ilyen naív kislányokat , vigyázz magadra!
2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 muffinka ***** válasza:
80%

Akkor is elfogod hinni, hogy ő más, ha megfektet?

Nem baj, legalább lesz egy jó napod, hisz ezt akarod nem?

22l

2010. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem el, hogy nem olyan, mert egyik barátnőm is nála vezet. A lány ezerszer jobban néz ki, mint én, nem az a plázacica fajta. Okos, szép és nagyon aranyos lány, szóval szerintem pont őt nem hagyná ki senki. De beszélgettünk és mondta, hogy vele tök "rideg"... stb. Mert elmondtam neki, hogy mit érzek. Mondta, hogy vele egyáltalán nem ilyen, tartja a három lépés távolságot és tényleg csak a vezetésről beszélgetnek.

Egyébként 17 éves vagyok, szűz és még semmi kedvem nincs odaadni ezt bárkinek.

Kifelejtettem, hogy én nem tesi kapcsolat reményében "flörtölgetek" vele. Mindig arra gondolok, hogy milyen jó lenne vele együtt, kézen fogva sétálni, mozizni, nagyokat beszélgetni... ilyesmik.

2010. okt. 7. 23:03
 6/16 muffinka ***** válasza:
80%
Majd felébredsz, ha meglesz a vizsgád.
2010. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vagy normális, egy retkes pedofilba vagy szerelmes. Napersze, Ö bizony nem olyan, hát nem a f@szt nem, egy pedofil. Utálom az eröszakot, de ha az Én lányomra nyomulna egy ilyen, akkor minimum félholtra verném.
2010. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt most gondolom arra vársz, hogy hátha valaki megerősít abban amit már eldöntöttél, hogy összejössz a pasival.


Néha-néha látni olyan párokat, ahol 10, esetleg 15 év a korkülönbség és jól megvannak együtt. De nem ez a jellemző, annyira más életfázisban van egy 44 és egy 17 éves, hogy ez nem működhet jól. Anyád valószínűleg korban közelebb van a pasihoz, mint Te, azért ezen gondolkodj el. De ez csak tanács. Üdv

2010. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elnézegettem a többi hozzászólást is... És igazuk van, bármennyire nem tetszik neked. Nekem a max korkülönbség 11 év volt, de 3 év után rájöttem, hogy nem illünk össze, mivel ő már kinőtt a ,,haverok, buli" időszakból, én pedig még csak most vagyok benne. Élj amíg lehet és majd pár év múlva ráérsz, olyanokkal foglalkozni, hogy otthon csücsülj, házasodj, gyereked legyen, stb. Mivel egy ilyen idős férfinek már ez kell, nem egy tini lány.

20/L

2010. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És mit akarsz egy 44 évestől? Bingózni a tv előtt? Atyaég!
2010. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!