Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nyomulós palik ellen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyomulós palik ellen van más megoldás, mint a ghostingolás?

Figyelt kérdés
Pl ha elmegyek bulizni a saját társaságommal, biztos lesznek olyan férfiak akik megkörnyékeznek, aztán be akarnak követni instán stb. Ekkor általában megadom nekik, kivéve, ha nagyon nem szimpatikus az illető. Azt viszont kiemelném, hogy nem azért adom meg az instámat, hogy azon keresztül ismerkedjünk, de egyesek társkereső oldalnak használják és ott bombáznak üzenetekkel. Nem viccelek, a legutóbbi pali csak lökte a f.szságait, 8 üzenetet küldött el egymás után, úgy hogy még az elsőt se volt időm megnézni. Őszintén, ezután inkább eltűntem végleg és azóta se nyitottam meg az üzeneteit. Aztán volt egy másik eset, őt évek óta ismerem, havernak nem nevezném, de jó ismerősként volt számon tartva, amíg be nem próbálkozott. Nem mellesleg elég visszataszító dolgok derült ki róla időközben, úgyhogy mondanom se kell, őt is ghostoltam. Egy harmadik eset is nem rég történt az utóbbi 1 hónapban, csak akkor egy barátkozásnak álcázott csajozást kerültem ki elegánsan; ghosting. Azért ezt a módszert használom, mert nagyon hatékony és világossá teszi, hogy nem kérek a másikból. Igaz, hogy meg is írhatnám, hogy hagyjon békén, de miért okozzak magamnak (is) kellemetlenséget az elutasítással, főleg egy pár napos/hetes ismertség esetén?

2023. ápr. 4. 02:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne add meg nekik az instádat. Ennyire kuurva egyszerű.
2023. ápr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Elméletben az, de gyakorlatban rettentő kínos nemet mondani. Ennyire nem akarok fars lenni.
2023. ápr. 4. 02:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos nemet mondani. Teljesen normális.
2023. ápr. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Krvara leszarom az instat mondjuk nem is 20 eves vagyok.
2023. ápr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Istenem. Minek adod meg? Nem és pont. Nem tudom minek jó ez az össze vissza követés idegenekkel.
2023. ápr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem sokkal gázabb egy szó nélkül eltűnni, mint az elején kulturáltan elmondani, hogy “bocs, nem”.
2023. ápr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de én nem adnám meg idegeneknek semmilyen közösségi oldalamat, vissza sem jelölök olyanokat akiket nem ismerek.

Szóval ez részben a te hibád, mert ha nem a követőket gyűjtenéd, hanem megválogatnád kik legyenek az ismerőseid, nem keverednél ilyen helyzetbe.

2023. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne add meg az elérhetőséged.

Nem akarsz még nagyobb rossz lenni? De hát az vagy, mert adod alájuk a lovat.

Sokkal rosszabb az, hogy megadod az instád és nem válaszolsz, letiltod, mint az, hogy ott helyben, mondod nekik, hogy, bocsánat, de nem osztom meg idegenekkel az Instám.

2023. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, legközelebb megmondom.
2023. ápr. 4. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínosabb, mint beetetni őket, aztán ghostingolni. Ha már adsz elérhetőséget, az felhívás keringőre... sőt amúgy még sértőbb is, kvázi az az üzenete, hogy "azért követőnek jó leszel plusz egynek" vagy azt hihetik. hogy csak kéreted magad. Le kell szögezni, hogy "bocs, nem vagy az esetem" / "nem ismerkedem".
2023. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!