Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves nő, 19 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő, 19 éves férfi. Létezhet köztük igazi szerelem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 02:59
A kérdező szavazást indított:
Semmi baj nincs vele
Elítélendő, túl nagy a korkülönbség
41 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Mit értesz 'igazi szerelem' alatt? Mitől nem igazi egy szerelem?

Egymásba szerethetnek, persze.

2023. ápr. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
A 19 éves az még marhára nem férfi, hanem kamasz. Egy 37 éves-29 éves felállás az ok, nem a 8 év különbség a gond.
2023. ápr. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Barki beleszerethet barkibe. Nem szamit a kor. Sot sok jo parkapcsolat van szerelem nelkul is.


Csak kettotok dolga a parkapcsolatotok.


N/29

2023. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
19 es scrác a faxa után megy. Kb annyi a szerelem nala mint egy hasonlo koru nonel.. ideig , oraig mukodhet aztan vege.. semmi hosszu tavu.
2023. ápr. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen ez inkább a fiú érettségétől függ, inkább rajta bukhat el a dolog. De simán működhet is ha szeretik egymást tényleg. 😊
2023. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Létezhet, mentálisan kb. ugyanazon a szinten vannak. Már ha a nőt nem zavarja, hogy a férfi még nem keres pénzt, vagy hogy szexuálisan tapasztalatlanabb nála.
2023. ápr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom mit értesz igaz szerelem alatt, de a párkapcsolat a szellemi érettségtől függ. Ha nem csak együtt dugni jó, hanem a mindennapokban ki tudjátok egészíteni egymást, szívesen beszélgettek, hasonló az érdeklődési kör és távlati cél, akkor működhet. Egyik nagy kihívás, hogy akarsz e egyáltalán gyereket, mert 34+ leszel mire egyáltalán szóba jöhet.
2023. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Én egy tinivel, mert még mindig az nem lennék. Mindegy, hogy érett, vagy sem, teljesen más az életszakasz köztetek.
2023. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

És 19 évesen biztos lehetsz benne, hogy nem veled tervezi majd leélni az életet, hanem mással is akar majd szexelni meg kapcsolatot. 27 évesen meg ha te szeretnél családot vagy esküvőt, akkor nem ideális egy ennyi éves gyerekkel leállni.


24N

2023. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy a sztoriban én vagyok a nő. Úgy néz ki, hogy a dolog tárgytalanná válik, mert ismerkedik vki fiatalabbal (a csajtól függ, hogy velem mi lesz), engem meg talonban tartott volna, ami nekem nem annyira szimpi. Pedig tudnám szeretni.

2023. ápr. 4. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!