Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőkből barátok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőkből barátok, mennyire működhet? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben (szinglik vagyunk), akivel összejárunk, összebújunk, beszélgetünk, filmezünk, de nem vagyunk együtt. Az oka, hogy kapcsolatot egymással nem tudunk elképzelni (az okot most hagyjuk).

Ő úgy néz ki, hogy ismerkedik egy nővel, és így becsülendő módon megmondta nekem, hogy a szex és az intimitás részét hanyagoljuk, de szereti a személyemet, ezért szeretne az életében barátként mellettem tudni.

Nem tudom, hogy ez mennyire működhet, bevallom kicsit tartok ettől. Több ő nekem, mint barát, de elveszíteni sem akarom. Nehéz az ügy.


2023. ápr. 4. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

"az okot most hagyjuk"


"Több ő nekem, mint barát"


Írd már le normálisan a szitut, mert ez így egy bullshit!

2023. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak fogsz fájdalmat okozni, ha végig kell nézni, hogy összejön egy másik nővel. Kell ez neked? Ilyen esetben szerintem nem működik a barátság. Kizárólag akkor, ha nincs romantikus érzelem elfojtott szinten sem a két fél között.
2023. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 nem értek egyet, miért ne lenne bullshit. Tök általános tapasztalat, hogy ha kiír az ember egy kérdést a gyakorira, az emberek tök sökszor nem arra reagának ami a kérdés, nem arra fókuszálnak ami a lényeg, hanem minden más apróságra, tehát érthető ha nem ír le minden dolgot ami irreleváns a sztori szempontjából.


Kérdező ez necces. Szeretném azt mondani, hogy igen, de ez nehéz és szerintem csak ritkán működik. Azt gondolom csak abban az esetben, ha fejben mind a ketten eljuttok arra a pontra ahol már tényleg csak barátként tudsz rátekinteni, ahol nem érzed azt, hogy ebbe több van. Létezik ilyen, hogy egy ember eljut oda, hogy már nincs szexuális vonzalom, valahogy elmúlik a fellángolás stb. Ismerek olyan expárt (ők tényleg együtt voltak) akik barátok maradtak szakítás után, mert rájöttek, hogy ez csak egy fellángolás volt és barátként tekintenek egymásra. Azóta mind a kettő kapcsolatban van valaki mással.


De ez szerintem tányleg csak akkor működik, ha mind a ketten őszintén ezt érzitek. Ha van benned több, akkor nem fog menni. Illetve a bizonyos határok betartása.


Pl.: egy ilyen szituban sztem sokan elkezdenék (egy találkozas alkalmával) éreztetni az új partnerrel, hogy ők mennyivel jobban/régebb óta ismerik az illetőt. Sztem ez tiszteletlenség a partnerre nézve.


Szóval nektek kell tudnotok, de ehhez sok önismeret kell.

2023. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne maradjatok barátok. Kicsit nekem az jön le hogy talonba tartana, hátha még jó leszel szexelni.

De ebből te vagy az aki jól nem tudna kijönni, igy inkább én elköszönnék.

2023. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint barát számodra, számára pedig az előhúzható fiókban vagy ehinsegesebb időkre. Bucsuzz el, ha jót akarsz magadnak!
2023. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én pont ebben vagyok benne csak a férfi szereplő vagyok 😅 az én részemről működhet
2023. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon múlik hogyan tudjátok kezelni. Nálam van egy ilyen, jóba vagyunk azóta és 7 éve jártunk össze.
2023. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!