Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik, és izgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik, és izgat ennyire hogy a párom más nőknek is bejön?

Figyelt kérdés

A párom szerintem határozottan jó pasinak számít. Helyes, jól öltözött, és sokat sportol amitől szép formás teste van. Persze nem csak jól néz ki, de kedves, intelligens, és barátságos is.


Ennek eredménye hogy eléggé a nők kedvence. A munkahelyén az évek alatt már több nő próbálta elcsábítani, és egyébként is elég sokszor legyeskednek körülötte ahogy mesélte. Összetalálkoztunk már boltban, utcán is több kolléganőjével, és mindig fülig ért a szájuk mikor meglátták a párom. Láttam a szemükben hogy bejön nekik.


Őt nem féltem mert szeret, és nem csalna meg (ismerem), de azt vettem észre magamon hogy ez nekem imponál, sőt még izgat is hogy tetszik a csajoknak. Szerintetek beteges ez? Néha mikor felkelek reggel mellette, és szerelmeskedünk, eszembe jut hogy sok kolléganője lenne ilyenkor a helyemben és begerjedek ettől. 😅



2023. ápr. 4. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Dobd be a közösbe.
2023. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Vagy csak azt hiszed hogy lennének a helyedben 😅
2023. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
El nem kopik neki....
2023. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Gerjedsz arra hogy másoknak is tetszik. Akkor mit fogsz hozzá szólni ha lelép egy másik nővel? Arra is gerjedni fogsz
2023. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem annyira nem egészséges, de te tudod. Ez kicsit ilyen fordított pszichológia. Olyan mintha saját magadra gerjednél, mert hogy: "látjátok milyen jó pasim van? De az enyém! Én szereztem meg, nem te, mert én jobb vagyok bíbíbí. " nem tűnik egészséges gondolkozásnak, hogy együttlét során is te arra gondolsz, hogy bíbíbí nem a tiéd az enyém.... De hát kinek mi...
2023. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Jobb, mintha féltékeny lennél.
2023. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes gondolkodás... Nyilván az, hogy a férjem tetszik valakinek az jó, mert ez egy visszacsatolás, hogy jól választottam. Na de, hogy begerjedjek?! Hát nem tudom. Nekem most egy barátságom ment rá, mert a barátnőm egyértelműen rá volt startolva a férjemre. Én meg teljesen kiakadtam ezen, hogy nyíltan flörtöl vele és rajong érte. Ez nekem nem imponáló volt, hanem zavaró inkább. Szóltam a barátnőmnek, aki meg azóta szóba sem áll velem.
2023. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy belé szerelmes, csak trófeáként tekintesz rá így normális, amúgy nem még egy kicsit se.
2023. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem önértékelési zavarokra is visszavezethető. Aki önmagával rendben van és a párjában is bízik annak mi szüksége lenne erre a felsőbbrendűségi műsorra?
2023. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit tennél azzal a nővel aki igazán rástartolna a pasidra? Gondolkodj így is.
2023. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!