Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az?

Figyelt kérdés

hogy hív benneteket a párotok, de ti nem veszitek fel, mert nem halljátok, majd kb. 4 perc múlva visszahívjátok, erre kinyomja.

Mennyire kell ehhez debilnek lenni?

Nem jókedvemből nem vettem fel. Egyszer felhívtam, nem fogom hivogatni.


2023. ápr. 4. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy ő sem tudta felvenni?
2023. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy milyen problémai vannak valakinek... Tudja, hogy dolgozol, hogy nincs időd? Igen? Akkor mit értetlenkedik? Vagy egyáltalán miért várja el, hogy a kezedben van a telo és várod, lesed ugyan mikor hív fel? Beteg a fejére? Oké, dobd ki! Szívesen. :)
2023. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg "bosszúból" nyomta ki, akkor sok sikert, lesz ez még rosszabb is.

Ne telefonban civakodj vele ezen, ha felveszi :D, beszéld meg vele személyesen.

2023. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
A párodat csak a háta mögött illeted a debil jelzővel, vagy a fejéhez is szoktad vágni? Ha egy ilyen dolgon ennyire kiakadsz,akkor hogy kezeled a komoly dolgokat?
2023. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-én akadok ki?

Az nem kiakadás, hogy valaki képes ezen megsertődni, mert nem vettem fel a telefont. Nem fél napig nem voltam elerhető, hanem pár percig. Visszahívom direkt kinyomja, ezzel büntet. Csinált már ilyet azért gondolom, hogy nem arról van szó, hogy nem tudja fel venni, hanem nem akarja.

2023. ápr. 4. 15:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen ő? Ragaszkodó, hagyj levegőhöz jutni?
2023. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod, hogy megsértődött?

Mert az, hogy kinyomja pont úgy jelentheti azt, hogy épp akkor nem tudja felvenni....


Ennyi infó alapján eléggé úgy tűnik, hogy te vagy a debil, aki kaiakadt.

2023. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nők ilyenek
2023. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7. "Honnan tudod, hogy megsértődött?


Mert az, hogy kinyomja pont úgy jelentheti azt, hogy épp akkor nem tudja felvenni...."


Több, mint egy órája hívtam, visszahívott? nem. De védjed csak.

2023. ápr. 4. 16:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha amúgy is ilyen sértődött fajta, akkor kár vele folytatni a kapcsolatot.
2023. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!