Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Talán egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Talán egyszer elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van ez velem? Egyszerűen arra vagyok hogy legyen egy párom akivel szeretjük egymást. Vágyom arra hogy valaki várjon otthon akivel együtt tervezhetunk. De első fél év rendben van vagy amíg szerelmes vagyok. De utána folyamatosan kivankozom másfelé. Pedig megkapok mindent. Párom nem akarom bántani. De nagyon nehezen tudom magam turtoztetni más nő felé. 26 éves vagyok eddig 12 nővel voltam.

2023. ápr. 5. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Éld ki magad, lehet elmulik ez az érzés, lehet nem. De ne csald meg, inkább szakíts!
2023. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vagy kötődési probléma, vagy neked a "szerelem" az nem azt jelenti, amit kéne. A kapcsolat elején a rózsaszín köd meg a tomboló hormonok miatt van egy nagyon intenzív, nagyon heves időszak. Ez teljesen természetes, ha idővel csillapodik, és átalakul. Te viszont ezt a kezdeti pár hetes, max pár hónapos fellángolást keresed újra és újra. Ezt fél év után senki se fogja tudni neked megadni.

Első körben egy pszichológus kéne, mert ami 26 évesen jó buli, az nem biztos, hogy majd 36 vagy 46 évesen is az lesz, 100+ nővel a hátad mögött. Egyedül nem valószínű, hogy meg tudod oldani, hiszen valójában nagyon is élvezed a helyzetet.

Ami ennél is fontosabb: a gumi legyen szériatartozék! Ha szeg gyógyszert, akkor is. Egyrészt egy nem kívánt terhességgel három életet tesztek tönkre egyből. Neked nem való család, ezt be kell látnod. Anyagilag is odaver a következő 20 évre. Másrészt sok betegség pont a pasiknál tünetmentes, pl HPV. Neked semmi tüneted, az exeid meg sorra kapnak méhnyakrákot meg gégerákot. És ez csak egy lehetőség a sok közül.

2023. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiatalon 17es 22 éves koromig 2-3nő volt egyszerre. Már szinte mindent kiprobaltam. De néha elő tör és nagyon nehez. Megdugnam az egész világot
2023. ápr. 5. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, fúj.
2023. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmad sincs, mit is vársz egy párkapcsolattól, jön egy új, ad némi változatosságot, aztán kezdődik elölről. Magadat kellene megismerni először. A saját elvárásaid, igényeid, korlátaid után van szempont, ami alapján eldöntöd, hogy valakivel érdemes e néhány randi után többet akarni. Egyszerűen csak keresel egy vonzót, aztán rájössz, hogy untat.

Sok ember ezt nem érti a minőségben sem. Csóróként vágyni egy márkás cuccra, csak azért, hogy legyen, teljesen más, mint azért birtokolni, mert úgy érzed, hogy ebben a dologban nem szeretnéd alább adni, ha mód van rá.

2023. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!