Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztatok már igéző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már igéző, mindent elsöprő tekintettel? Szerintetek ez az érzés ─ vele kapcsolatban ─ elmúlik egyszer vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés

Hihetetlen érzés. Lebilincsel. Lenyűgöz.


A jelenlétében nem vagyok képes gondolkodni.


Egyetlen ilyen ember van, aki ilyen tekintettel bír az életemben. Megmagyarázhatatlan. Borzongató. Mintha nem is hús-vér ember lenne. És ami még nagyon különös, hogy másoknak ez a tekintet fel sem tűnik. Nem látom, hogy mások is zavarba jönnének tőle. Én meg levegőt is alig kapok. A jelenlétében nem vagyok képes logikusan gondolkodni.


Semmi jelét nem mutatja, hogy feltűnne neki, hogy én mennyire zavarban vagyok. Teljesen természetesen viselkedik, semmi túlzás nincs benne... csak a tekintete! A tekintete, ami megbabonáz.


Szerintetek, azért ő látja, hogy én mennyire kibukok tőle?


Ti hogyan kezelitek a hasonló helyzeteket?

Vagy egyáltalán, veletek is előfordult már hasonló?


2019. febr. 1. 08:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Elmúlik az érzés, de évekbe telhet. Elfelejteni soha nem fogom azt a pillantást. Amit jó ha megtanulsz, hogy ami belőled kiváltja a 'mindent', másokból lehet hogy semmit.
2019. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pomazi73 ***** válasza:
54%
Sosem múlik el. Ín is így jártam.
2019. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem marad így örökre. Esetleg akkor, ha viszonzatlan marad. Ami mondjuk esélyes, ha így állsz hozzá. :D
2019. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Jó a janga, amit szívsz. 😎
2019. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Volt nekem is ilyen. És kérdezte is a lány, hogy én mindig ilyen fura vagyok? :D Miért vagyok ilyen fura? Nem akartam mondani, hogy miatta, de tudta amúgy 100%-ra. Ami vicces, hogy még kereste is a társaságom, de barátja volt, így hanyagoltam, mert féltem... pedig érezhetően nem csak baráti volt a közeledése. Természetesen megbántam, nem is kicsit. Ez tipikusan az a hiba, elmulasztott helyzet, amit az ember egész életében bánni fog. Legalább tanultam belőle.
2019. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Még 14 évesen igen, azóta se volt olyan.


Talán már nem is lesz...?

2019. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Bàrcsak èn is ezt az èrzèst vàltanàm ki egy fèrfiból. :(
2019. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Majd kiugrik a szívem, amikor rám néz. Csak kapkodom a levegőt és nem térek magamhoz.
2019. febr. 1. 11:01
 9/23 anonim ***** válasza:
És milyen viszonyotok van egymással?
2019. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

#8


Lehet csak szívproblémáid vannak. Több tesi, kevesebb serital.

2019. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!