Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon elmúlik egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elmúlik egyszer?

Figyelt kérdés

Ő volt életem legmeghatározóbb személye, és úgy érzem, sosem fogom tudni elengedni teljesen. Már több mint egy éve, hogy beláttam, nem lesz köztünk semmi, és most sem reménykedem, nem is akarom, hogy legyen. De nem tudom kitörölni, elfelejteni, mindig bennem van a mi lett volna ha...

16 évesen ismertem meg Őt, rengeteget beszélgettünk, és kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz. Mégis vége lett azelőtt, hogy elkezdődött volna. De ő volt az egyetlen, aki mellett igazinak éreztem magam, akivel bármit meg tudtam volna beszélni, ő volt az ideális, komolyan mondom, hogy még tolószékben, kopaszon, sebhelyesen, akárhogy képes lettem volna mellette maradni, annyira szerettem. Szükségem volt rá ahhoz, hogy éljek, hogy megtaláljam önmagam. Érezni, értékelni tanultam meg mellette, kinyitotta számomra a világot.

Most 19 éves vagyok, legtöbbször nem gondolok rá, sokszor úgy érzem, hogy na most tényleg feldolgoztam, de aztán valami, egy dal, egy apró kézzel fogható emlék, vagy Ő maga teljesen visszaránt, és magam alá kerülök legbelül. Ma már nem is köszönünk egymásnak... Csupán apró pillantások maradtak. Elveszett teljesen. Csak az érzés nem akar múlni, folyton bennem lappang...

Hozzáteszem, esélytelen, hogy újra beszélőviszonyba kerüljünk, egy csodával lenne határos. Csak elakarom felejteni, hinni abban, hogy lesz hasonló, jobb, akivel beteljesülhet... És ő nem lesz a gondolataim legmélyén közben.

19/l



2013. jún. 10. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb minden elmúlik.
2013. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tény. A legvégén biztosan.
2013. jún. 10. 13:39
 3/9 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát akkor higgyed,hogy lesz jobb!:D
2013. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lesz hasonló, de csak akkor, ha már elengedted őt. Amíg agyalsz rajta, addig nem fog jönni.
2013. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El. Igaz, hogy nem egykönnyen, de el.
2013. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer igen. De egy ilyet tényleg nehéz elengedni.
2013. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mesismersz, megszeretsz mást...
2014. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
detto :c
2014. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1000%-osan megértelek...tökéletesen ugyanilyen helyzetben voltam/vagyok! Én is 16 évesen ismertem meg egy olyan személyt, aki mellett végre éreztem hogy élek és azt éreztem hogy soha nem akarom elengedni! Mink egy kis időre össze is jöttünk..ma már mink sem beszélünk, de az én számomra is elég csak egy dal, vagy hely vagy a neve, és még a "legjobb" napjaimon is annyira össze tudok zuhanni, hogy az már nem normális.... és már én is 18 vagyok, de még mindig nem sikerült elfelejtenem.... 18/L
2015. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!