Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok bunkók lenni olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok bunkók lenni olyannal, aki valamilyen formában hatással van rátok?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem utáljátok, lehet bejön az illető, vagy vonzódtok hozzá. Szoktatok vele furán viselkedni? Olykor bunkón? Pl. egyik nap bámuljátok, beszéltek vele esetleg, a másik nap meg konkrétan elnéztek mellette mintha levegő lenne? Szerintetek miért tehet ilyet valaki? Benne lehet a dologban az, hogy esetleg inkább nem szimpatizál, vagy lehet mégis utál?

2023. ápr. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek van rossz napja. A lényeg, hogy a haverság megmarad. Engem mondjuk mindig mosolyra fakaszt az aki jelenleg szimpatikus. Olyan kis cukkermukker. Bár tudom, hogy úgy sem lesz semmi kettőnk közt. Ha szabad lenne a pája akkor meg talán én nem lépnék. Évek óta egyedül vagyok. Hozzászoktam. Nemtudnék alkalmazkodni.
2023. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Barkivel szoktam bunko lenni, ha epp olyan kedvem van.
2023. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok sajnos. Tudom, gyerekes viselkedés. Mondjuk bejön(ne) valaki, esetleg ő is beszéget velem, nem negatíív a közeledése felém, de én erre mindig bunkózok, mert úgy gondolom, hogy csak büntetés lennék neki (akárcsak baráti kapcsolat tekintetében), így távoltartom magamat tőle.
2023. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mentalis betegseg , szegenylos , depresszios ,kisebbsegi komplexus vagy ugy minden egyben.
2023. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki bejön, azzal a legszarabb napomon is kedves vagyok és mosolygós.

A leírás alapján arra tippelek, hogy próbálod eldönteni, hogy bejössz-e a lánynak, mert egyszer kedves, egyszer meg bunkó. Na ez a Hot and Cold tipikus esete. Az egyértelmű válasz pedig a nem. Ezerszer csináltam én is ezt fiúkkal, akiket kedveltem barátilag, ők ezt félreértették, elkezdtek közeledni, ez idegesített, ezért próbáltam lehűteni a lelkesedésüket távolságtartással, ami bunkóságnak is tűnhet. Van, aki egyből veszi a jeleket, valaki meg azzal ámítja magát, hogy biztos csak rossz napja van, azért ilyen. Nem. Egyszerűen a srác nem veszi észre magát, hogy viszonzatlanul nyomul, ezért próbáljuk határozottan leállítani. De amíg csak folyton keresi a társaságom de nem hív randira, addig nem tudom sehogy szépen visszautasítani, csak így. Ő meg tovább próbálkozik, puhatolózik, és akkor kapja a hideget. Aztán rájövök, hogy nagyon bunkó voltam, nem akarom megbántani (mert pl egy társaságban nem akarok ebből konfliktust), kedves leszek picit. Ő ezt rögtön bátorításnak veszi és kezdődik újra az egész. Ezt azért írtam le, hogy értsd a jelenséget.

Tehát mi a válasz? Ha mindig kedves, akkor lehet(!), hogy bejössz neki, ha pedig elkezd bunkózni, akkor nem szar napja van, hanem azt akarja, hogy ne nyomulj rá. Ha tetszik neked, hajlamos lehetsz belelátni a viselkedésébe olyan dolgokat, amiket te szeretnél (bámul, amikor csak épp véletlenül arra nézett), de valójában nincsenek ott. Ha magától nem keresi a társaságodat, akkor hagyd.

2023. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# köszönöm a válaszod, viszont hozzá kell hogy tegyem…. Én bármennyire is esetleg így jön le, de semmilyen jelét nem adom hogy bejönne… sőt… szóval azt nem gondolom hogy le akarna koptatni, pedig egyébként igazad van, mert ha én látom vkin hogy bejövök neki, de nekem ő nem, úgy én is próbálom inkább “ lekoptatni”…. De itt az én irányonból se nyomulás se olyan nincs amiből ő arra következtethet hogy hú de bejön… ezért nem értem
2023. ápr. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!