Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így elfelejteni valakit? Mikor már épp túllépnék rajta, megjelenik valami formában.

Figyelt kérdés

Régóta próbálok elfelejteni valakit. Sokszor úgy is éreztem, már sikerült. De mikor eljutok idáig, mindig felbukkan valamilyen formában. Vagy jelentkezik, vagy látom, vagy beszélnek nekem róla, hallok róla, vagy nagyon rá emlékeztető személy jelenik meg, vagy valami rá emlékeztetőbe botlok...

Úgy el szeretném már felejteni ha már nem lehet köztünk semmi. És sikerülne is úgy látszik. Ha utolsó pillanatban nem bukkanna fel mindig ilyen-olyan formában.

Így hogy lehet?



2022. ápr. 19. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy másokkal foglalkozol nem vele. Érdekeljen más pasi/nő. Ne ő.
2022. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg valaki mással, ha olyannal ismerkedsz majd meg akivel jól érzed és megszereted....


akkor túl fogsz lépni rajta,.

2022. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
de hogy bukkan fel? Éjszaka az ágyad alatt szuszog?
2022. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2: Azzal csak elnyomja... El kell engedni rendesen! Nem fair az újjal szemben, hogy a lelke mélyén oda vágyakozik... -.-
2022. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A helyes cél nem a felejtés lenne, hanem túllépni rajta és abba az állapotba kerülni amikor már nem kavar fel és nem fáj, ha szembejön az utcán vagy ha beszélnek róla. Ha folyamatosan csak menekülsz az érzéseid elől és "el akarod felejteni" és nem gyászolod meg rendesen akkor maradsz így.
2022. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5: Na és hogy kell meggyászolni? Én évek óta vagyok úgy valakivel, mint a kérdező... Próbáltam már mindent, nem tudok túllépni.
2022. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ez csak a szavakon történő lovaglás. Elfelejteni, túllépni. Írtam, hogy többször eljutottam odáig, hogy nem kavart már fel, hiába jutott eszembe, nem váltott ki semmi érzést. Csak mikor idáig eljutottam, mindig pont akkor bukkant fel így vagy úgy. És ilyenkor kezdődik elölről minden.
2022. ápr. 19. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
megint vmi foglalt férfi lehet. Nem fogja senki sem mondani, hogy nyomulj egy foglalt emberre.
2022. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tudod mi jön le ebből? Hogy vele akarnál lenni, de elfojtod magadban. Mi miatt "nem lehettek együtt"? Hogyan keres? Részedről egyoldalú döntés volt, hogy nem lehet semmi, de őt még érdekled? Ha foglalt akkor tényleg jobb ha elfelejted, viszont más értelmes okot nem látok, ami miatt megéri elfojtásban élni, majd bánkódni, hogy mit hagytál ki.
2022. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8. Nem is ehhez kértem tanácsot.


Igen foglalt. Munkakapcsolatban voltunk, és emiatt keres még alkalmanként.

Akkoriban érezhetően forrt köztünk a levegő, de érthető okokból semmi többet nem akartunk egymástól.

Egyértelmű, hogy hiányzik. Hogy hasonlóan van-e, nem tudom.

2022. ápr. 19. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!