Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik voltak bántalmazó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak bántalmazó kapcsolatban: ért titeket szexuális bántalmazás? Milyen formában és hogyan? Hogy élted meg?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 19:33
 1/3 Varga Lilian ***** válasza:

Szia!

Én azt gondolom hogy akinek volt ilyenben része az nem könnyen beszél róla és írja le ide.

Ha esetleg neked volt hasonló vagy közeli ismerősnek barátnak akkor mindenképpen forduljon a megfelelő szakemberhez mert esetlegesen a későbbi életére is hatással lehet. (Mind szexuális, mind érzelmi szinten)

2022. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam: eleinte a tökéletes ember volt, később vervbálisan bántalmazott. Akkoriban még nem vettem le, hogy ez az, de egyre szerencsétlenebbül éreztem magam mellette, pedig komoly diplomám, megbecsült munkám és barátaim is voltak. Addig nyomta lefelé az önbizalmam, hogy a diplomákon kívül mindent elvesztettem. A munkahelyem és a barátaim ellen hangolt, ráadásul a családom ellen is. A szexben nem volt apelláta: ha műtöttek és nem szabadott volna fizikailag aktívnak lennem, akkor is rávett, hogy de milyen vagyok már, hogy nem szexelek vele, hiába mondtam, hogy pár nap múlva már lehet. Olyan dolgokat mondott, amivel rávett és még én éreztem rosszul magam, hogy nem akarom. Később, amikor már nem voltam biztos abban, hogy szeret engem és szeretem őt, akkor is ez ment, hiába mondtam, hogy nem akarom a szexet. Már nem is annyira nedvesedtem és így már ütött meg, de nagyon sok veszekedésünket kiprovokálta, kiprovokálta azt is, hogy féltékeny legyek, random csajokat szólított le az utcán. Aztán amikor talált valaki mást, akkor eldobott, mint egy rongyot és persze én voltam a hibás, mert nem olyan vagyok, mint amilynnek elképzelt. Évekbe telt, mire összeszedtem magam. Újra van munkám, a barátaimmal felvettem a kapcsolatot és sajnos azt mondták, hogy velük is elég durván beszélt, amikor nem hallottam. Azóta már egy másik bántalmazó kapcsolatban vagyok, nagyon elegem van már és fogalmam sincs, hogy hogyan tudom megtörni azt, hogy ilyen kapcsolatokba csöppenjek bele. Most az a különbség, hogy nem hagyom elúszni a munkám, sokszor sírva vagy idegesen is csinálom. Előbb-utóbb ki fogok lépni, mert nagyon nem oké, ami történik. Itt szerencsére szexuális bántalmazás nincs, csak verbális. Még a legelső kapcsolatomban fizikai bántalmazás is volt, szóval úgy gondolom, hogy lépésről lépésre haladok.... :( Szerintem most kihagyok majd jó sok időt, mire újra ismerkednék, de remélem, hogy a következő kapcsolatomban már nem lesznek verbális bántalmazások sem.
2023. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem is annyira nedvesedtem és így már fájt, de sosem ütött meg, * nem tudom, hogy kihagyott volna a gépem, hogy ezt nem úgy írta?
2023. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!