Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejönnek az extrém túlsúlyos nők?

Figyelt kérdés
Mindenképp 100 kg felettire gondolok de inkább 150-200. Mit csinálnál ha kapcsolatba kerülnél egy ilyen nővel és rád hajtana, teljesen odáig lenne érted és nem tudnád levakarni magadról? Tetszene?

2023. ápr. 5. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszene!
Semleges lenne
Nem tetszene
Szavakkal kifejezni nem lehet, hogy mennyire nem tetszene!
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ hogy hogy néz ki, hova hízik, mennyire maradt "feszes" stb.
2023. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ma is összenéztem egy ilyen csajjal. Kár hogy én kocsival voltam, ő meg gyalog.
2023. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Akárki hajtana rám, és zaklatna, az nyilván nem tetszene, testalkattól függetlenül. A súly más kérdés, a molettség lehet akár szexi is, de az extrém kövérség kizárt, nemcsak a látvány miatt. Lusta, falánk, nincs önuralma, nem sportol, penetráns testszag. Akár 20-25 kg plusz is ok, pl ha várandósság miatt szedi fel valaki, hormonális problémák, de aki 200 kilósra zabálja magát, ott mentális probléma is befigyel.
2023. ápr. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nekem onnantól nemtetszik a túlsúly amikor már egészségre egyértelműen káros szinten van. Nagyjából addig tud esztétikus lenni egy kis pluszsúly.
2023. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

"rád hajtana, teljesen odáig lenne érted és nem tudnád levakarni magadról?"


Mi az, hogy nem tudom levakarni? Elégg, ha kényelmesen arrébb sétálok 20 métert. Sosem ér oda.

2023. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
30%
Valószínűleg én is teljesen odáig lennék érte, nagyon tetszene. Sajnos kevés ilyen nővel találkozom a 25-35-ös korosztályból…
2023. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen, tetszenek. Most lehet zúgolódni :P.

Akkor is genetikailag úgy vagyok beállítva, hogy a telt, kövér nők az eseteim, és 2023-ban ezt már nem kéne betegségként tekinteni.

2023. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

7: 150-200 kiló? Az már nagyon nem telt.



És igen, az elhízás betegség 2023-ban. Sőt! Mostanra népbetegség.

2023. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én álmom egy 200 kg körüli nővel ismerkedni.Imádom a hatalmas idomokat,az óriási méreteket.Csodálom az ilyen nőket! Mindent megtennék egy ekkora hölgyért!
2023. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!