Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én jóképű vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jóképű vagyok, de alapvetően egyetértek az incelekkel, blackpillel, akkor én "incel supporter" vagyok? Mert incel nem.

Figyelt kérdés

Én is sajnos szűz voltam 21 éves koromig, de családi-lelki okokból, mert borzasztó gyerekkorom volt és apukám alkoholista volt. Mindegy, összekapartam magam aztán valamennyire fiatal felnőttként. Jóképű vagyok, magas, most már igényes és az életem is halad valamerre. Rengeteg nőnek szoktam tetszeni és viszonylag könnyen ismerkedem, szexelek. Szóval nem vagyok incel.


De én is voltam nagyon sokáig szex/intimitás/szerelem nélkül, 21 éves koromig, miközben már én is nagyon vágytam ezekre 14-15 éves koromtól. Akkoriban sokat olvastam az incelekről, blackpillről, redpillről, pua-ról és hasonlókról. Most is azt mondanám, hogy egyetértek azoknak a dolgoknak a 80%-ával, amit az incelek mondanak.


2023. ápr. 7. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs ilyen hogy incel.. csak keserűség, én nem hiszek ebben a baromságban.

És minél több Férfi is terjezti ezt az állatságot annál inkább szót adtok meg mégtöbb hatalmat a nőknek amiket gyakorolhatnak rajtatok :D

(még mindig nem értitek :/ )

2023. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ti ezt csináljátok egymás közt is.. eközben a nők 10 en összefogva szereznek pasit :D think about it.
2023. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!