Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok a legjobb barátotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok a legjobb barátotok, beszélgetőpartneretek is? Vele beszélgettek a legtöbbet,legjobban? Mi a helyzet a (közös) programokkal?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő a legjobb barátom, megértjük egymast, támogatjuk egymást, vele van meg a legjobnan a közös hang, vele beszélek a legtöbbet.
2023. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok rangsorolni, hogy ki a legjobb barátom. Igen, a párom fantasztikus beszélgetőpartner, akivel mindent meg lehet osztani. Ha nem is értünk egyet, akkor is normálisan tudunk beszélni a dologról, sokat tanultunk egymástól. Mivel együtt élünk, vele beszélek a legtöbbet. De vannak témák, amiket meg jobb lányokkal megbeszélni, mert egy pasinak halál unalmas lenne, és fordítva is igaz, hogy vannak pasis témák is. Közösen is vannak programok, és külön is. És szerintem ezzel sincs baj, nem mindent kell együtt csinálni. Attól, hogy egy pár vagyunk, még ugyan úgy megvan a saját személyiségünk is.
2023. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyik legjobb barátom. De vannak más barátaim is, és pontosan tudom, hogy egy embertől nem várhatsz el mindent, hogy 24/7 ő legyen az, aki kielégíti az összes igényed. Nem akarnék más partnert, és hosszas keresgélés után ő az, akivel működik a kommunikáció. De attól ott van a többi legjobb barátom is, akik más témákat is kihoznak belőlem mert másabb a személyiségük, mint ahogy mindenkinek más a személyisége. Én őszintén nem is értem az olyan embereket akik hangoztatjak, hogy elég a párjuk.
2023. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!