Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnétek a legjobb barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a legjobb barátotokkal ha még 24 évesen?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Fiú barátom már gimi óta ismerem. Mindig számíthattam rá. Nagyon szexelnék már, és benne megbízom. Ő szexelne velem, de sosem erőltette vagy ilyesmi. Meglepjem vele?

Mi van ha nem jön a szerelem még 30 évesen se? Akkor már jobb ha elveszítem azzal, aki nem akar kapcsolatot velem de legalább megbízom benne, nem? A kapcsolarunkra szerintem nem lenne hatással, állásajánlatot kapott messzebb, így nem is nagyon fogunk már találkozni?


2023. márc. 19. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Különlegesebb lesz ha vársz. Csak akkor tenném meg a helyedben, ha úgy érzed létfontosságú dolgokban gátol meg a szex hiánya.
2023. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátság többet er sztm.
2023. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megváltozna tőle a barátságotok.
2023. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Én szívesen megismernélek személyesen és segítenek.

40f

2023. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit bele kell kalkulálni, hogy utána megváltozik a kötődésed irányába, ösztönösen kapaszkodnál belé, elkezdesz elvárni dolgokat, ha már “odaadtad” magadat. Hiszen a testünk a legdrágább kincsünk. Ebben férfi és nő másképpen gondolkodik, egy férfi jobban el tud vonatkoztatni. Én inkább megpróbálnék egy rendes párkapcsolatot kialakítani, magamba fektetnék. Természetesen akkor sem lesz semmi, ha segítetek egymáson a szex-el, csak azzal kell számolni, hogy érzések is kialakulhatnak párhuzamosan.
2023. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonzódsz hozzá fizikailag? Ha nem, akkor nem lesz jó élmény a szex. Mindenképp olyannal érdemes (az elsőt főleg, de az összes többit is), aki szexuálisan vonz, különben nem esik jól. Még ha elsőre semlegesnek tűnik is, kifejezetten undort is kiválthat.

Ha meg vonzódsz hozzá és lelkileg is van köztetek kapocs, akkor pedig az lesz, amit a 6-os ír. Szóval semmiképp sem jó ötlet.

Nem érdemes úgy szexelni (főleg elsőre, amíg nem ismered magad, hogy milyen hatást vált ki belőled), hogy nincs esély kapcsolatra, mert a hormonok nagyon erős kötődést képesek kialakítani. Ezért inkább azt javaslom, ismerkedj, randizz, és akivel úgy érzed, kapcsolat is lehet, azzal feküdj le, amikor már ott tart a dolog.

2023. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 40 éves koromig nem találnám meg a páromat, akkor se dobnám valakinek csak úgy oda magam heccből.
2023. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!