Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egyedül vagyok hosszan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egyedül vagyok hosszan, vagy valami pocsék az életemben, akkor miért járnak a gondolataim körülötte?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatot megszakítottunk, nem használt FBt, más csevegő alkalmazásához kéne a telefonszáma, ami már évek óta meg sincs, szóval nem tudnám felvenni vele a kapcsolatot.

Azt hittem, hogy hamar túl leszek rajta, és minden megy majd tovább, nem fog hiányozni, és most megint körülötte járnak a gondolataim.


2023. ápr. 9. 07:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Email nincs?Amúgy miért szakadt meg a kapcsolat?
2023. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Emailt is töröltem, ahogy ő is.
2023. ápr. 9. 08:20
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert jobb ötleted nincs
2023. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nő, vagy pasi az illető?
2023. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az a rémes, hogy lehet, frászt kapnék, ha rámírna, megkeresne
2023. ápr. 9. 08:36
 6/21 anonim ***** válasza:

#5

Miért kapnál frászt?

2023. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha én azt tudnám. Amennyire vágyok egy üzenetre tőle, annyira félek is.

3év alatt, ha ő sincs túl rajtam, akkor qva nagy hibát csináltunk anno. De én most se vagyok kész arra, hogy normális kapcsolatom legyen, leginkább senki se legyen a közelemben.

2023. ápr. 9. 09:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Vágysz rá, ha ezt a kérdést kiírtad. Viszont félsz a kommunikációtól. Ez patt helyzet.
2023. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel. Igaz nekem még csak másfél éve tart. De igazából ha bele gondolok le se szarja mi van velem, az se érdekelné ha feldobnám a talpamat. A te eseted is nagy valószínűséggel ugyan ez.
2023. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy hamár azt kértük a másiktól, ne keress, akkor az nem feltétlen egyenlő a le se sza3rna résszel
2023. ápr. 9. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!