Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legjobb gyógyírek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb gyógyírek szerelmi bánatra? Barátnőimmel nem tudok találkozni, mivel mindenki nyaral :S Mit csinálhatnék egyedül ami elveszi a gondolataimat?

Figyelt kérdés
És az a legrosszab hogy én rontottam el a dolgot, és nincs kire kenni, és ez bosszantó...
2009. júl. 4. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyciőbe járunk..csak én nem jártam (még) a sráccal..én letöltötem a sims3at és azzal töltöm az időm..és leköt a simeim élete..=)..bár nem oldodik meg a problémám de néhány órára eltudom magam foglalni és nem gondolok RÁ..=(..sok kitartást puszi
2009. júl. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi helyzetünk teljesen megegyezik.

Szerintem az első válaszoló nem jól csinálja, mert elég egyhangú az egésznapos kockulás.


Strandra, moziba, vásárolni menni, egyedül is lehet, és hiszed vagy nem, megismerkedhetsz új arcokkal.

Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, úszni vagy futni, válts egy kondi és szolibérletet, szerezz be néhány új ruhát... ne hagyd, hogy még az egyedüllét is elnyomja a kedvedet.

Ha úgy gondolod, írj privit, és szenvedhetünk együtt is.

Kitartás! =)

2009. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló..vmiért nem tudok neked privit írni!!!
2009. júl. 4. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem emlékszem, hogy én állítottam volna át... mindenesetre most működik, azt hiszem! :)


második hsz.

2009. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok..sajnos én nagyon sokat lógtam a sráccal..a városba mindenfelé..szoval akárhova megyek folyton ő jut eszembe meg a baromkodásunk..:D :(

ezért döntötem inkábbb a gép mellet..meert msn-ről egy időre letöröltem..majd ha sikerül kitörölnöm a fejemből leállok a kockulással.

2009. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ebben a helyzetben vagyok, kivéve, hogy én sosem jártam a lánnyal akit szeretek:( Nem tudom, mi a legjobb gyógyszer, nálam már évek óta tart :S
2009. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megújulni:)

Menj el fodrászhoz,vágass a hajadból,próbálj ki más fazont,esetleg színt.Látogass el egy kozmetikus és a kezelés majd feldob:]Vegyél pár új ruhát,a lényeg,hogy NE akarj otthon ülni és kockulni,mert szerelmi bánatod van.

Egyébként még egy tipp:igaz,nem tudom mennyire rontottad el a dolgot,de próbálj meg beszélni a szerelmeddel,hogy "nagyon sajnálod,és nem akartad megbántani/elszúrni és mindennél fontosabb a számodra!" Remélhetőleg megbocsát;)

Fel a fejjel,hidd el az elején nagyon nehéz,de majd elmúlik ez is!

2009. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!