Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány chat-an ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány chat-an ismerkedtem meg vele aztán már szinte minidg elkezd nekem irni msn-en és először képet kért rolam meg minden...Mit jelent ez? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
azt küld nekem egy olyan képet h egy szál poloba áll se bugyi se semmi... meg is lepődtem... nah mind1 azt mostmeg olyanokat ir h édes meg minden minta "járnánk" azt megkérdi tőlem h adhat e nekem karácsonyi ajándékot azt mondom h mit adnál erre küld egy olyan képet h egy szál tangába fekszik és takarja vmennyire a....* meg megkérdi h van e barátnőm!! azt most nemtom h mit akarhat mert közbe meg van barátja!! jah kb 30-40 km-erre lakunk egymástol!!! mind a ketten 15 évesek elmultunk!!!!
2008. dec. 29. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

hali.

a végén a korotok megilyesztett...

illetvecsak a lány...

szerintem ... ha tényleg van barátja... akkor te csak egy alany vagy akivel felvághat h háhá tegnap kikesztem valakivel.. stbstb.

de ezek a kérdések olyanok h csak te érzed... ha valami van akkor indulj rá próbálkozz be.. hátha... ha annyira kellesz neki akkor :P

Szurkolok neked!

2008. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát engem nem is nagyon érdekel a csaj nem is néz ki rosszul... csak kiváncsi vagyook a véleményetekre
2008. dec. 29. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem a képernyő másik végén nem egy 15 éves bombázó csaj ül (: Az ilyen neten megismert emberek fele fake, szal amíg nem láttad kamon, addig én a helyedben nem reménykednék. Vagy kérd meg, hogy jelöljön be myVIPn..
2008. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik! Honnan tudod, hogy magáról küldi-e a képeket?

Amúgy meg ha tényleg ő lenne az a képeken, 15 évesen már jó nagy kurv@, hogy csak így mutogatja magát mindeninek az interneten!!!Én a helyedben hanyagolnám a csajt, persze ha csak nem egy dugásra vágysz, arra meg használd ki!!!

2008. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is volt már ilyen ^^...és sztem csak szórakozik veled...
2008. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne törődj semmivel használj ki mindem helyzetet ami adódik. had mutogassa magát ha neki jó.
2009. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak kamuzik...nem az ő képei...szinte biztos....chAten sok a kamu
2009. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!