Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem hiszek a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem hiszek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

Amikor beszélgetek egy csajjal, annak mi értelme van? Mire jó? Semmi nem sülhet ki belőle csak annyi hogy megszeretjük egymást idővel. Én ha beszélek valakivel, vagy járni/ismerkedni akarok vele, nem pedig haverkodni(azaz semmit).


Azonban lehet hogy pont itt rontom el, hiába adom a tudatára hogy akarok valamit, akkor visszalép és azt mondja hogy csak legyünk barátok, de miért? Fél? Majd később jön mi lenne ha megpróbálnánk?

Ilyenkor meg már én mondok nemet...


Én vagyok a farok hogy így gondolom?


2011. nov. 6. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig van, csak azt is párkapcsolatnak hívják. Túl nagyvonalúan használják ezt a szót, lassan már az ellenkező nemű testvérekre is.
2011. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én hiszek benne. amúgy én úgy gondolom, ha már csak egy ember, barát-pár hisz benne, akkor mégis ki mondhatja, hogy nem létezhet? lehet van akinek nem jön össze, mert mindig beleszeret a másikba. de lehet mások meg nem szeretnek egymásba. elvégre az ember nem szerelmes mindenkibe. az meg a te egyéni szocproblémád úgymond, hogy szimplán nem beszélgetsz emberekkel minden hátsó szándék nélkül :) ennyi erővel amúgy, miért beszélsz bárkivel is? semmi értelme... ha nem akartok összejönni :D vagy mi
2011. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kulturálódni azért szeretek, meg úgy bárkivel szívesen elbeszélgetek, csak hát ez a fiú-lány barátság sztem nem nagyon vagy :(
2011. nov. 6. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Te nem hiszel benne. Én igen.
2011. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

NINCS fiú-lány barátság, mert az egyik fél mindig többet akar/érez. Ebben csak a nagyon naivak és a tinik hisznek.

33/f

2011. nov. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És akkor ha a páromnak van egy nagyonjó lány barátnője? Ne higyjek neki, mert ilyen nincs és egyértelmű h többet érez iránta?


L

2011. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt kell kiderítened, hogy melyik fél (tehát párod vagy a csaj) érez vagy akarna ebből többet is kihozni. Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos ez ad okot, aggódásra. Férfiak férfiakkal barátkoznak, a lányok meg lányokkal. VAgy baráti alapon dugnak... :(
2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha feldobod ezt a témát 1 társaságban..tuti lesz aki rávágja, h "persze..létezik lány és fiú között CSAK barátság"..én is mindig ezt mondtam..de ha visszagondolok egy csomó barátomtól többet szerettem volna...az érzés elmúlt és nagyon most nagyon jó barátaim:) de viszont van olyan is akivel nagyon jól elvagyok..és eszembe sem jutott még, h több is lehetne...Hát ez egy ilyen bicikli..:)
2011. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nos megosztok veled egy történetet. Kissé nyálas, de igaz. Sokáig hittem a fiú-lány barátságban, de rá kellett jönnöm, hogy a srác többet akart. Idővel megszeretett, vagyis mondhatni szerelmes lett. Én nem szerettem volna tőle úgy komolyabb érzelmeket, csak egy igaz "barátnak" tartottam. Azután elszakadtunk egymástól, már nem szeretett volna velem találkozni sem, amit megértek. Nem lehetett neki könnyű. Aztán összejött egy lánnyal, és akkor jöttem rá, hogy innentől kezdve már végképp nem találkozunk. Nagyon szerettem, de csak barátként. Még a mai napig is... és hiányzik. (nagyon sok dolgot éltünk át együtt)Ekkor jöttem rá, hogy nincs fiú-lány között barátság,(max. haverság)mivel az egyik fél többet fog akarni a másik iránt.
2011. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabyjoze8377 válasza:
Nincs. Valaki mindig többet akar!
2011. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!