Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti a pasiknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a pasiknál a magasságot ennyire fontosnak tartjátok? Már több lány mondta hogy a magas pasik jönnek be nekik. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nagyon jó kapcsolatban vagyunk, jól kijövünk, minden gondolatunkkat magyosztjuk egymással, mondhatni jóbarátok vagyunk, már két éve. Egyszer szóba jött valahogy, hogy jókepű, normális pasinak tart, ő is ilyet képzelne el maganak! Viszont azt mindig mondja hogy neki a magas pasik jönnek be. Én pedig csak kb 2 centivel vagyok magasabb nála, szóval nincs esélyem. Kisebb kavarás az volt köztünk, tehát mint pasi tuti bejövök neki, csakhát a magasságom az annyi amennyi, szóval mindenképpen legalább egy fejjel magasabb pasik jönnek be nektek? Amúgy tényleg alacsony 172 cm vagyok! Nem, nem vagyok szerelmes belé!!! Csak érdekel hogy 10 ből 9 nő ennyire fontosnak tartja a pasiknál a magasságot?
2023. ápr. 10. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is alapjáraton a magas pasik jönnek be. Volt párom 168 centi volt, én 165.
2023. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkerdezne barki, en is azt mondanam, hogy kb 178-185 kozott van az idealis szamomra, de eddig csak ennel alacsonyabb barataim voltak :D Nem kizaro ok, csak nalam ne legyen alacsonyabb, illetve azert lehetoleg 2-3 centivel legyen magasabb, ennyi.
2023. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond söt kényelmes ha velem egy magas.170 cm vagyok.

Kisebb férfi még nem pròbàlkozott nemtudom zavarna e.

2023. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem köszi! Akkor lehet mindig ilyen lányokat fogok ki, akik csak a magas pasikra buknak.

2, megkerdezhetem milyen magas vagy?

2023. ápr. 10. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
170
2023. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van tini párkapcsolat kategória is, csak szólok!
2023. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én válaszom meg miért lett törölve..?

Magas pasik tetszenek, de volt 168 centis párom is, én 165 vagyok!

2023. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen szóval akkor néha néha előfordul hogy a magas pasira vágyó hölgyek is ismerkednek alacsonyabb srácokkal is, vannak kivételek! Esetemben nem tudom mi lehet a kapcsolatból, de ha neki magas kell ám legyen, nem engem keres!
2023. ápr. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!