Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fellángolás munkatárssal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás munkatárssal, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, 2 éve együtt is élünk. Nagyon szeretem, nem tudom elképzelni az életem nélküle. Tavaly novemberben lett egy új munkahelyem, ahol nagyon sokan vagyunk, és kb az egyik addig alig ismert kolleganőmmel egy olyan helyzet állt elő, amit nem tudok kezelni. Talán fellángolásnak hívnám, de közben nem jutott eszembe elhagyni a páromat, viszont nagyon jól elvagyunk a munkahelyen, munkahelyen kívül sokat gondolok rá, nem beszélgetünk, de szívem szerint beszélgetnék vele munkahelyen kívül is, de nem teszem. Bár sokat nem találkozunk, mert más a beosztásunk. 2-3 napja tart ez a furcsa érzés, nehéz leírni. Szeretnék vele jóban maradni, “baráti” kapcsolatban, de ezt az érzést szeretném hanyagolni. Ha valaki járt már hasonló cipőben tudna segíteni, hogyan lehet ezt kezelni? Teljesen nem is tudom vele megszakítani a kapcsolatot, és nem is szeretném, de ki akarom zárni ezt az érzést. Szeretnék tapasztalatokat kérni, ki hogyan tudta kezelni ezeket a helyzeteket.

2023. ápr. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás, vagy kerülöd, ahogy csak lehetséges, nem akarsz a "barátja" lenni, csak mint kolléga szinten és kizárólag munkáról beszélsz vele.
2023. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban ùgy, ha felmondasz, vagy megpròbálod kizárni az életedből, máshogy nem fog menni és leírásod alapján nem kell sok hozzá, hogy megcsald a párod, bár érzelmileg már megtörtént. Egyébként furcsa, hogy írod a kapcsolatod jò, akkor ez hogy történhetett meg? Ahol minden okés, ott nincs az az isten, hogy egy harmadik fél bármely mòdon belépjen a kapcsolatba.
2023. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fellángolás akkor minek kezelni? Elmúlik.

A szerelem is elmúlik hamar, ez még hamarabb fog.

2023. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van 2-es válaszoló, a probléma nem a kapcsolattal, hanem velem van.

Kb 1,5 annyi időt fordítottam csak a munkára és karrier-re, a jobb anyagi helyzetre, hogy közben nem csináltam kb semmit. Csak otthon és munka, barátok, és mindenki elhanyagolása. Most, hogy elértem amit szerettem volna, realizáltam, hogy olyan szinten inger szegény lett az életem, hogy azon kívül, hogy a párommal eljárunk éttermekbe meg moziba, nincs más programom. Most, hogy próbálok vissza térni, minden “új” élménynek számít, és ebből adódóan gondolom, hogy így élem meg egy új személy belépését az életembe, mert az elmúlt 1.5-2 évben kollegáim sem voltak, nem hogy bármilyen új embert ismertem volna meg. Szerintem innen fakad ez az egész, és szerintem is elmúlik majd, csak zavar, hogy ez az egész szituácio kialakult.

2023. ápr. 11. 06:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Arról nem nem igazán esett szó, hogy a munkatársad hogyan érezhet szerinted, ezért azt gondolom, nem érzed kölcsönösnek ezt a fellángolást. Amíg ez így van, nagy baj nem fog történni, valóban az a legjobb, ha magadban rendezed a dolgaidat, megkeresed a pontos okokat és ezen dolgozol. Mit jelent, hogy a munkahelyen jól elvagytok? Miért pont ez a kolléganő fogott meg a sok közül? Mi az, ami miatt őt tünteted ki a figyelmeddel? Amikor a pároddal vagy is gondolsz rá, vagy inkább akkor, amikor egyedül vagy?
2023. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!