Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ez a magasságkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ez a magasságkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm (21) 158 cm magas, én 195 cm magas vagyok (22), vagyis van köztünk egy laza 37 centi.

Szeretem, életem szerelme és szerintem nagyon cuki, hogy ilyen pici, de kíváncsi vagyok, hogy külsős szemmel nem-e furcsa, az ekkora magasságkülönbség. Egyszer valaki (mondjuk kissé ittasan) be is szolt, hogy biztosan pedofil vagyok. Nektek mi a véleményetek az ilyen párokról?



2023. ápr. 10. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Szereted?

Többi le van sz@rva.

Amúgy 190 cm vagyok, és soha nem volt 170 feletti barátnőm. Sőt, inkább a 133-160 a jellemző. Soha nem foglalkoztam más véleményével, ennél elgondolkodtatóbb dologgal kapcsolatban sem.

2023. ápr. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha szereted és ő is téged, ne foglalkozz más véleményével!
2023. ápr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Bocs hogy idepofátlankodok, de a szex okés ekkora magasságkülönbségnél?
2023. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 vayma ***** válasza:
73%

164 cm vagyok es valamiert mindig a magas ferfiak talaltak meg (193-202). Neha elkepedtem, ha foton vagy tukorben meglattam magunkat. Nalam erre meg raerositett, hogy vekony vagyok, ok meg dupla sulyban voltak.


A szexben kell combizom a ferfinak vagy felemelt. Fekve kevesbe maceras, de senki nem panaszkodott. Azert joval egyszerubb a csok is, ha kisebb a kulonbseg, de ok valasztottak.

2023. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

9-es, mondom, hogy nem zavar, sőt, nekem kifejezetten vonzó, ha van 20 centis magasságkülönbség. Mások véleményére sem adok, csak kíváncsi vagyok rájuk.


2-esnek meg üzenem, hogy egyenlőre még egyikünk sem tervez gyereket (legalább is amíg mindketten befejezzük az egyetemet, és majd ha találunk egy jól fizető állást, hisz a biztos megélhetés a legfontosabb).


Az utódaink magasságán pedig nem aggódok, kalkulátor szerint a várható (átlag)magasság fiúnak 182 cm, lánynak 168 cm lesz, +- 10 cm mindkét nemre. Azért ezek messze nem olyan alacsony számok, hogy kihaljon a vérvonalam.xd

2023. ápr. 11. 09:49
 16/20 A kérdező kommentje:

13-as, a szexuális életünket nem fogom kifejteni itt részletesen, de röviden annyi: Nincs semmi probléma az ágyban (állva kicsit macerásabb, de így is megoldható, sőt, külön élvezet a magasságkülönbség adta kihívás;) ).

Persze, csókhoz, öleléshez le kell hajolnom, neki pedig pipiskednie kell, de ezt már megszoktuk:).

2023. ápr. 11. 09:58
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk is kb ennyi van párommal. Azt szokták mondani a bárátank ha csókolózunk, hogy olyan mintha egy madár etetné a fiókáját.
2023. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2es válaszoló sok Tails tartalmat néz.
2023. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nagyon álszent hangvitelű ez a kérdés, ha az én párom írná ki, rettenetesen bántana.

Ha tényleg szívből szereted, miért érdemel egyáltalán említést kívülállók véleménye? Miért releváns neked?

Ha téged ez minimálisan is foglalkoztat, akkor bizony valahol ezt te magad is problémának érzed, legalábbis hosszútávon.

2023. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A kérdés annyiban foglalkoztat(ott) leginkább, hogy (amint azt feljebb írtam) volt, hogy valaki ezért lepedofilozott (holott a barátnőmnek nincsen gyerekteste), és igen, ez kicsit rosszul esett, hogy ezt gondolta az illető, ezért úgymond itt kerestem rá választ (nem egy konkrétat, hanem ugye amit a többség mond) hogy ez nyílvánosan mennyire megbotránkoztató, nem (csak) konkrétan ránk, hanem alapból ez a jelenség.

Nem akarom a poltikiát idehozni, de Mo.-n elég sok mindekit elítélnek (sajnos), kiváltképp a szexuális kisebbségeket, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy esetleg ez akár az eltérő magasságú párokra is kiterjedhet (persze, messze nem olyan szélsőségesen).

A párom tudja, hogy kiírtam ezt a kérdést, nem a háta mögött beszélem ki vagy valami ilyesmi, de megértem és tényleg nem(lenne) a legetikusabb dolog, és azért köszönöm hogy figyelmeztesz rá.

2023. ápr. 13. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!