Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom túl srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom túl srácok?

Figyelt kérdés
Kedvelt a pasi, de amikor elmondtam, hogy fontos nekem azt mondta csak egy munkatárs vagyok. Felmondtam, elmegyek. Már nincs sok idő a felmondás végéig. Ő pedig nagyon fura lett velem, érezhetően mindent megtesz, hogy elkeruljon, távol maradjon. Miért hirtelen most, miért nem anno, amikor érzésekről beszéltem neki, amire azt mondta csak munkatárs vagyok. Én ezt nem értem. Akkor most felmondás előtt mi ez a hirtelen elfordulás?
2023. ápr. 10. 23:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jól érzem, hogy megbántottam ezzel?
2023. ápr. 10. 23:41
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, csak dugni akart, nem kapcsolatot. Örülj, hogy nem használt ki jobban.
2023. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mit foglalkozol vele, hogy miért csinálja ezt, felejtsd el, van még hal a tengerben.
2023. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te belezúgtál.

Ha nem így lenne, nem érdekelne mit csinál, milyen lett,. Úgyis lelépsz onnan.

2023. ápr. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy nem szerettem bele. Ez így van.
2023. ápr. 11. 08:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Beleszerettél, elutasított, sőt kerül. Nem érdemes foglalkozni vele.
2023. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jogos
2023. ápr. 11. 11:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem most utasított el, most megyek el. És ez a fura, hogy eddig nem, csak most kerül hirtelen
2023. ápr. 11. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha nem akar tőled semmit, akkor mi mást kellene tennie? Ne agyalj azon, hogy mit miért tesz, csak a drága idődet pazarolod vele.
2023. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan, amikor már külföldön leszel és már higgadt fejjel tudsz majd GONDOLKODNI, hogy miként sikerült 2 évedet elpazarolni egy nős-gyerekes krapekre, az szerintem megrázó de egyben tanulságos élmény lesz számodra. Talán emiatt megérte a kínlódást, de amúgy összeségében nem igazán, adj hálát az égnek hogy nem bonyolódtál bele jobban, még fájdalmasabban.
2023. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!