Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire természetes az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes az hogy már egyáltalán nem érzek szerelmet vagy szexuális vonzódást más emberek felé?

Figyelt kérdés

Megfogalmazódott bennem az a kérdés hogy ez egy mennyire normális jelenség. Párkapcsolatom nem volt még, az nem tudom mennyire számít. Utoljára 2-3 éve volt hogy tényleges szerelmet éreztem volna, az volt életemben az első és eddigi utolsó alkalom is. A szexuális vonzódással pedig ugyanígy vagyok, akkor volt utoljára hogy megkívántam volna valakit. A libidómat átlagosnak mondanám, vannak szexuális igényeim, de nem vonzódom más emberek felé ilyen értelemben sem, teljesen jól megvagyok egyedül is. Persze látom azt ha valaki vonzó vagy jól néz ki, de nem fogok beindulni rá.

Az évek alatt próbálkoztam én ismerkedni másokkal, de egyszerü érdeklődésen kívül nem éreztem semmi mást egyik alkalommal sem. Még olyan embereknél se akik éppen az eseteim lettek volna. Az elején mindig volt egy apró "fellángolás" de az nagyon távol állt a szerelemtől. Már azt sem tudom hogy megérné-e tovább próbálkoznom, elvégre eddig mindig ugyanoda lyukadtam ki. Valamilyen értelemben hiányzik a szerelem érzése, és szeretném átélni újra, de elég lehangoló az a tény hogy képtelen vagyok rá.

Valaki járt már hasonló cipőben? Vagy tudja valaki mi a baj velem?



2023. ápr. 11. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem volt még párkapcsolatod, akkor meg se élted teljesen a szerelmet. Plátói nem számít!


Talán nyitni kéne valaki felé, esélyt adni egy kapcsolatnak, kicsit tovább jutni velük. Vannak emberek, akik nehezebben kezdenek el komolyabb érzéseket táplálni, ez így van rendjén, nem leszel mindig szerelmes az első öt percben.

2023. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hisz a maii magyar társadalomtól elmegy az ember kedve.

Talán ezért.

2023. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a nyígást... Semmit nem tudunk, még azt sem hogy hetero vagy-e, és ha igen akkor melyik nem......
2023. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heteró nő vagyok, bár nem tudom hogy ez mennyire lényeges.
2023. ápr. 12. 22:43
 5/5 anonim válasza:
8-es bezzeg a nyugati társadalomtól nem! Attól meg megjön a kedved!
2023. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!