Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen van még esélyem "természetesen" elveszíteni a szüzességemet? Vagy inkább menjek el prostihoz és próbáljak új lapokkal indulni? Lehetséges-e egyáltalán az újrakezdés ebben a korban?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm, sose csókolóztam, nincsenek haverjaim és egzisztenciám illetve külsőre is átlag alatti vagyok (alacsony, sovány) valamint komplexusos és gátlásos vagyok (egyéb negatív tulajdonságok miatt). A teljes fiatalkorom úgy ahogy van kiesett az életemből (szex, bulik, boldogság, élvezetek). Arra lennék kíváncsi, van-e még esélyem - és ha igen hol/hogyan - elveszíteni a szüzességemet normális körülmények között 26 évesen? Mit tudnátok nekem javasolni annak érdekében, hogy valaha legyen esélyem normális kapcsolatra?

2019. aug. 13. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Az a hajó már rég elúszott, hogy szerelemből veszítsd el a szüzességed. Ebben a korban már a szerelem feltételekhez van kötve, anyagiak, tapasztalat, státusz, stb.

Tehát már semmi jelentősége nincs, hogy fizetsz vagy nem fizetsz az első szexért, mert már úgysem "igaz szerelemből" lesz. Simán lehet jobb élmény egy igényes, szép, vékony, fiatal prostival elveszteni, mint egy részeg, kövér, idősödő luvnyával ingyen.

2019. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
# 1 Miért? Senki nem szerethet egy kövér nőt? Belső értékek?
2019. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem jött eddig össze mert nincsenek barátaid se egzisztenciád, komplexusos vagy és gátlásos. Ezen kellene változtatnod elsősorban és csak utána koncentrálni a pártalálásra. Mert amíg ilyen vagy, nem leszel alkalmas párkapcsolatra.
2019. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én ismerek alacsony és sovány embereket, akiknek van barátnője.
2019. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

És mi változott az elmúlt évekhez képest?


Ha azt írtad volna, hogy "26 évig egy csőd voltam, de mostanra normálisan fejlesztettem a testem és a kiállásom, végre 500.000 felett a nettóm, és a baráti köröm is egyre szélesebb" akkor azt mondanám, hogy hát akkor most már ott a kanyarban egy lány is. De most így? Egy zsákutcában nincs semmi, innen előbb ki kell jönni. Sok sikert.

2019. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előbb rá kell jönnöd, hogy mi a fő mozgatórugója annak, hogy kapcsolatot alakíts ki. Mi történt, hogy most hirtelen elhatároztad, hogy kapcsolatot akarsz kialakítani.
2019. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
50 millió ilyen kérdés van itt az oldalon, ahol a hozzád hasonló lúzerek leírják, hogy szerencsétlenkednek a csajozásban. Nem lenne egyszerűbb azokat visszanézni?
2019. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Nincs esélyed. Egyrészt mert ebben az elfajzott világban a nők nem társat keresnek, hanem szponzort. Ha szexre van szükséged csak a prostik maradnak, mint megoldás. Keress rá a rosszlányokon a típusra amilyet szeretnél, hívd fel, menj el.

Alapszabályokat tartsd be.

- Ő is ember, megérdemli a tiszteletet (akkor is, ha a társadalom szemében "alantas" munkát végez.

- Nem egy tárgy, hanem egy érző lény. Van ami neki sem tetszik. Értsd meg a "NEM"-et.

- Ne legyél szerelmes. Ami ott zajlik az azért van, hogy Te jól érezd magad. Add át magad az érzelmeknek amíg ott vagy, de mikor kilépsz az ajtón - felejtsd el az érzelmeket. A lányoknak van magánéletük - ne akarj belekerülni.


Sok szerencsét!

2019. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Derwer ***** válasza:

Úgy van ahogy a #3 mondja.

És van kiút, én is 26-27 évesen kezdtem el a dolgokat. Lett feleségem és lassan fiam is.


Persze tök más lesz az élet utad mint az átlagnak, mert sok idő kiesett, ezzel sok tapasztalat is, de attól még megoldható.

2019. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29 évesen vesztettem el (bár előtte is kavartam tucatnyi nővel) és nem prostival, szóval esélyed van sok mindenre, a kérdés, mit teszel érte.
2019. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!