Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzések válthatják ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzések válthatják ezt ki nála?

Figyelt kérdés
Ha tegnap még simán elvagy valakivel, beszéltek egymással stb. Majd a kövi nap mikor meglát, szinte direkt nem néz rád, ha találkoztok meg full levegőnek néz, mintha ott se lennél. Ez mit jelenthet? Ilyen hamar meg lehet valakit utálni esetleg? (okot nem adtam rá és nincs mit titkolnom, amit esetleg meg tudhatott rólam)

2023. ápr. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is az ok, a hiba az ő készülékében van. Neked meg jobb az ilyen embertől tipli… a lelki nyomorát kezeltesse mással, ha meg nem tud dönteni, akkor ne veled szórakozzon.
2023. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vki lejáratott neki téged. Nálam ez szokott lenni.
2023. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-nél a pont.
2023. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3+Vagy rágalmaztak vagy stikliskedtél és kiderült, mert le lettél leplezve, és te azt hiszed, mivel "fű alatt lépdestél, hogy sosem fog kiderülni".De kiderült..
2023. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élsz esetleg?
2023. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy semmi rosszat nem tettem, ellene meg főleg nem…. Szóval ezt hagyjuk is, mint feltevést. Nem vagyok párkapcsolatban.
2023. ápr. 12. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!