Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi válthatja ki ezt belőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi válthatja ki ezt belőlem? A többi lent.

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Mostanában sajnos észre vettem, hogy a férjemhez se türelmem, se kedvem. Ha itthon van nem igazán beszélgetünk, nem keresem a társaságát, de viszont ha távol van akkor hiányzik. Mihelyst haza jön egyfajta utálat fog el vele kapcsolatban. Sok mindenben nem értünk egyet, mostanság gyakorik a viták. Szeretem Őt, de frusztrál a lelkiismeret amiért undok vagyok vele... Pedig nem akarok az lenni egyszerűen csak jön.. Nagyon zavar, volt már valaki esetleg hasonló cipőben? Ne itéljetek el kérlek :( Barátnőm szerint a terhességi hormonok miatt van...

2018. jan. 8. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan, de erőltesd meg magad, mert a meló után nagyon "szuper" lehet, hogy a nője is tök bunkó vele.


Nehéz, tudom, nha én is a hátam közepére nem kívánok senkit, de a párom NEM tehet a hormonhülyeségemről így nem fair rajta "leverni".

2018. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Szerintem is a hormonok. Az utolsó hetekben a szülés előtt én inkább már nem szívesen mozdultam ki, nyugalomra vágytam.

Szerintem ülj le beszélgetni a férjeddel, szimplán mondd el neki azt amit itt is leírtál ...

2018. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Velem ugyanez volt, végig a terhességem ideje alatt. De valamiért nem lett jobb amikor megszületett a pici, mert az utálat (inkább érzés mint valódi érzelem) nem múlt el. Később átvette a teljes közöny. Én szülés után 2 évvel úgy éreztem, hogy egy vadidegennel élek egy fedél alatt akivel minimális volt a kommunikáció- Mi végül békében, kulturáltan de elváltunk. Remélem nálad tényleg csak a hormonok miatt van. Én is ezt hittem, de nem így lett.
2018. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Nagy ötlet úgy szülni, hogy utálod a gyerek apját, gratulálok.
2018. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon sajnálom a helyzeted, az a baj hogy nálunk is szóba jön a válás, nálunk is szinte csak az alap kommunikáció van meg...
2018. jan. 8. 21:46
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
De azért válás elott szulni kell még gyorsan? Egy rossz kapcsolot a gyerek se ment meg ,sot,bár mást sejtek,inkább nem irom le.
2018. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A férjem úgy véli, a gyereknek jobb lesz ha nagyobb lesz nem látja a veszekedéseket, de ugyan úgy latogatná. Alapból megy a sok vita, én költözni szeretnék , ő nem.
2018. jan. 8. 22:02
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi hülye, ostoba nőt egy rakáson...

Oké, megfogtad a kant, dörzsölheted a tenyered, mert ha más nem is, legalább lesz, aki fizeti a gyerektartást.

De hogy a gyerkeed életét tönkreteszed, az már más lapra tartozik.

2018. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 ennyi tapló, hogy bunkó embert, hidd el egy forintot nem vennék el tőle, de ez már nyilván nem rád tartozik.
2018. jan. 8. 22:08
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem hogy minek szülsz neki gyereket ha láthatólag már régóta nem működik a kapcsolatotok. Biztos lett volna időd mást találni.
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!