Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusos lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lehet ez a fiatal nő? Ti mit szólnátok a szülők helyében?

Figyelt kérdés
26 éves. Az első gyermeke egy apja korú férfitól van. Sajnos külön utakon folytatják. Az új párja szintén apja korú, van egy a lánynál pár évvel fiatalabb fia. Most várják a következő babát az apja korú férfival. Szerintem apa komplexus, szerintetek? Ha a lányotok apakomplexusos lenne, mit szólnátok?

2023. ápr. 12. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
És ha igen, akkor mi van?
2023. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon elrontottam valamit, ha apakomplexusos a lányom.

Ez a nő, akit leírtál, így semmit nem mond nekem. Lehet, de ezt tőle kellene megkérdezni.

Az biztos, hogy az érett férfiak vonzák valamiért.


45/F

2023. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Inkább anyagias. Szereti a pénzt. Jobban mint önmagát. Kitartót és eltartót keres. Ronda véget fog érni az élete, ha nem változtat önmagán.
2023. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit. És a szülei mit csináljanak egy 26 éves nővel, aki felnőtt és maga is anyuka? Fenekeljék el?
2023. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. Akik pedig nem értik a kérdésd gondolom nyalnák a sót, az a bajuk
2023. ápr. 12. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ertelmetlen kerdesre megis milyen valaszt varsz?

Ki neked ez a no es mi kozod hozza?

Lehet apakomplexusos, lehet aranyaso, lehet hogy csak szimplan az idosebb pasik jonnek be neki.

Ismeretlenul megis honnan tudhatna barki?

2023. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok és anya. Nem nyalok sót. Fasságot írtál ki és közöd se, max irigy vagy, az a bajod.
2023. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább aranyásó... Apakomplexusból szerintem tanulnak az első próbálkozás után.
2023. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Biztos idős volt az apja, azért keresi a férfiakban is ezt a képet. Szerintem ezzel nincs semmi baj, az idősebb férfiak sokkal jobban tudnak szeretni, mint a fiatalok, többet lehet tanulni tőlük, úgy a gyereknek, mint a feleségnek. Az az egy baj van, hogy hamarabb meghalnak.
2023. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk végtelenül nem érdekelne, hogy a 26!!! éves gyerekem épp kivel van együtt és kivel szexel.
2023. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!