Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akik vonzónak találnak egy náluk sokkal idősebb férfit vagy mindegyiknél apakomplexus áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Közel 60 éves vagyok és néhány hónapja megismerkedtem egy 24 éves lánnyal, akivel egyre közelebb kerültünk egymáshoz.


Nem a lepukkant 60-as vagyok, de nem is a legjobb kondiban lévő, van egy kis pocakom és látszik rajtam a kor. Gazdag sem vagyok, a lány, akivel megismerkedtem fiatal kora ellenére már jobb anyagi helyzetben van, mint én.


A részemről ismerkedésnek indult a dolog, el sem tudtam volna képzelni, hogy valaha is érdeklődést mutathat felém egy ennyire fiatal és ennyire csinos lány. Már fiatalkoromban sem voltam egy nőcsábász típus.


Nincs túl sok olyan barátom és bizalmasom, akikkel megviathatnék egy ilyen személyes kérdést, akik igen, azok azt mondják, hogy biztosan apakomplexus lehet, mert egy öreg, ráncos testhez nem vonzódhat érdek nélkül egy olyan lány, aki bármikor találhat korban hozzá illő férfit.


Nektek mi a véleményetek?



2018. máj. 13. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Családod, gondolom, van. Vagy elvált vagy? Csak hogy mennyire bonyolult a helyzet.
2018. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ordas nagy kamu.
2018. máj. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most én is egy majdnem hatvanéves pasiba bolondultam bele egy kicsit. De én egy tízessel idősebb vagyok, mint a kérdésben említett lány és a férfi is büszkén vállalhatja a korát. Viszont köztünk semmi nem lesz, mivel mindkettőnknek családja van, és neki meg szerintem meg sem fordul a fejében, hogy nekem ő bejön. És addig jó, amíg ez így is marad.

Egyébként a párom is idősebb nálam. Igaz, hogy csak tíz évvel, de a velem kb. egyidősek sosem érdekeltek kapcsolat (vagy akár csak szex) céljából.

2018. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaznék, hogy létezik olyan, nálam jóval idősebb férfi, aki bejön. Mondjuk nem xy bácsi a szomszédból, hanem olyanok, akik tényleg jól néznek ki. De én jó eséllyel nem mennék bele ilyenbe.

30N

2018. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet vonzó, Hollywoodi színvonalon. Harrison Ford is szexi.

Magyarban ilyen nagyon erősen kétlem, hogy van.

2018. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem kortól független.
2018. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!