Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánybarátom (15) már két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom (15) már két éve benne van a bizniszben, és a 40+os pasikra bukik. Szeretném megérteni; mi ez nála?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a lány egy nagyon jó barátom. Nagyjából fél éve mondta el, hogy ő az idősebbekhez vonzódik CSAK. Aztán elmondott egy-két pikánsabb információt. Én eddig viszonylag jól tűrtem h miket mesél, s hogy védi az ő nézetét. Szerinte az kész tény, h egy férjezett pasas megcsalja a párját. Szerinte egy 40-es pasi nem csak a friss punciért fekszik le egy tinivel, hanem érzelemből. A lány jelenlegi szerelmének családja van, a pasas 43. Szeretők... A lány viszont ennél többet nem hajlandó elárulni az emberről. Kényszeresen védi, minden elejtett félmondat után megsértődik, ami akár csak utal erre a pasasra, és a józan eszű érveket se gondolja végig.

Ha a pasas nem beszél vele, a lány kész idegroncs. Ilynekor depressziós, és elküld a pics@ba.


Nagyon szeretném megérteni, h ez mégis mi. Hogy miért van ez, hogy miért védi ennyire, hogy... mindent. Csak szeretném megérteni a lányt, hogy miért ilyen...


Kérlek, segítsetek...



2019. nov. 17. 23:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a pasas nem beszél vele, a lány kész idegroncs. Ilynekor depressziós, és elküld a pics@ba."

Ne megérteni akard, hanem hagyd a fenébe...kell a francnak egy hisztis pitsa.

2019. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 A barátom. Segíteni akarok neki, még akkor is, ha ő maga nem szeretné.
2019. nov. 17. 23:18
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nagyon sok mentális zavara van ennek a lánynak, ezeken te ndm tudsz segíteni csak egy pszichológus. Viszont ő nem fog elmenni sajnos egyhez sem:( sajnos nem tudsz mit tenni. Én a helyedben meg mondanám neki amit gondolok, de nem sértően és utána kozolnem, hogy nem kívánok ehhez asszisztálni.19L
2019. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamiféle viselkedési zavar, apakomplexus.. Nem lehetséges, nem volt megfelelő családi képe, apa-minta előtte ?


Egyébként viszonylag egyszerű az általános indok: egy gondoskodó, szinte szülő-apa személyt keres. Törődésre, kiemelt figyelemre vágyik, amit lehet otthon nem kapott meg. Szüksége lenne egy apára. Egyféle hiánypótlás akar ez lenni.

Nyilván az ő esetében ezek a kapcsolatok nem működőképesek a korkülönbség miatt sem.

Illetve még felmerülhet a tény, nem volt előtte minta, milyen egy jól működő kapcsolat. Esetleg az internet és egyéb média tartalmak közvetített értékrend is zavaróan hathat rá.


Ennyi információ alapján nehéz elemezni, de az biztosan kijelenthető pszichológusra lenne szüksége.

2019. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#4 Én csak hallgatom amit mond. Próbálok észérvekkel hatni rá, de támadásnak veszi.

Pszihológushoz meg akar járni, elvileg volt többnél is, csak senki nem vállalta.

2019. nov. 17. 23:48
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

"Segíteni akarok neki, még akkor is, ha ő maga nem szeretné."


Az ilyeneket hívom én kullancsnak. Megkért rá hogy tegyél bármit is? Amit leírtál az kb minden szerelmesre igaz! Vele csak az a baj hogy az idősebbeket szereti? Neked az miért fáj??? Mitől lesz jobb neked ha egy fiatallal lesz? Jah... És ha mondjuk neked a nagymellű barna csajok tetszenek, mit szólnál ha egy barátod mindenképpen a kismellű szöszikre akarna rádumálni? Csak azért mert szerinte az a jó!

Ha ő a barátod, akkor támogatod! Mindenben! Ha hibázik, az is az ő dolga. A te dolgod, hogy ott legyél amikor sírni akar a válladon!!

21L

2019. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#7

Jogos, talán nem a leghelyesebben fogalmaztam meg magam. Nem ebben a témában akarok segíteni, hanem általánosságban. Én elfogadom hogy ilyen, és nagyon szívesen meghallgatom. Ha tanácsot kér, adok neki szívesen. Segítek neki, ahol tudok, mert a szülei elég szarul bánnak vele.

2019. nov. 18. 00:00
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez lehet a megoldás is. Szeretet hiány, figyelem hiány... Apa pótlék kell neki. Jelenleg nem nagyon tudsz mit tenni...
2019. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Megérteni ezt a kapcsolatot nehéz. De a törvény nem tiltja. Nyilván, ha kitudódik a negyvenes pasinak lesz nagyon sok kellemetlen pillanata, tulajdonképpen az élete tönkre mehet ezen az afféron. Szerintem nem ér ennyit egy numera. Tartok tőle, hogy a kislány nagyot fog koppani, igazad van, hogy félted.
2019. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem itélem el. Szerntem az embert nem az ilyen dolgok itélik meg. De ettőt függetlenül minden nappal, és minden egyes újabb komfrontálódás utan érzem, hogy egyre kevésbé tudom toleràlni ezt az egészet. Az elején nem volt semmi baj, mostanság viszont ha erre az egészre rágondolok, egyszerre fog el az undor, és az idegesség is.

Nem tekintem ezt betegségnek, de semmiképp nem mondható normálisnak... legalábbis egyre inkább képtelen vagyok annak látni. A pasi részéről pedig mélyen erkölcstelennek gondolom ezt - és ellentétben a lány véleményével - semmiképp se természetesnek hogy megcsalja a feleségét.

2019. nov. 18. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!