Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnem kéne? (lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam egyben a szomszédom is.(1 utcával lakik odébb mint én). Ez évtől lettünk osztálytársak, mert át mentem a mostani osztályomba. Tetszik nekem ez a fiú. Az iskolában elég jól megvagyunk. Mindig tőlem kér zsepit.Meg ha csinál valamit,akkor egyből rám néz.pl.: ha a tanár kihívja felelni, és ötöst kap akkor rám néz.Olyan mintha fel akarná hívni a figyelmemet, arra hogy ő miket csinál. Van egy bátyja, egy évvel idősebb mint mi.Tegnap meg akarta ölelni az öccsét, de csak poénból, és azt mondta a "kiszemeltem", hogy ne égessél már a suliban, és amikor ezt mondta, akkor is rám nézett. És mivel szomszédok vagyunk, ezért néha ha ugyanannyi óránk van, akkor együtt jövünk haza. Mint például ma is. És sosem szokott hozzám szólni, meg semmi, csak jön mögöttem, tőlem egy kicsit lemaradva. Volt már olyan is, hogy én felszálltam a villamosra, ő viszont megvárta a következőt. Meg ha fel is száll arra, amelyikre én, akkor hátrébb megy mint én. Ma velünk jött egy másik osztálytársunk, ő is lány. És ők ketten meg hátrébb mentek mint én, és hallottam hogy beszélgettek. De velem meg nem beszélget, hozzám se szól. Pedig egyáltalán nem félénk. Miért csinálja ezt. És szerintetek lépnem kéne valamit?, és ha igen, akkor mit? 14/L. Köszi, ha végig olvastátok.
2010. okt. 8. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem te bekepzelsz magadnak dolgokat! de ne aggodj,nem akar toled semmit! ha akarsz lepni hat legyen :lepj! legalabb jot rohognek rajtad a suliban!
2010. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eggyetértek...
2010. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit akarna akkor szólna hozzád hazafelé..Úgyhogy szerintem hagyjad.
2010. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Marcooo válasza:
Szerintem meg akarna Tőled valamit csak mivel pont hogy Tőled akar valamit ezért nem mer hozzád közeledni...más lányokkal simán beszélget de fél hogy veled nem menne..szóval szerintem próbálkozhatnál azért h kiderüljön pontosan miért csinálja ezeket:) esetleg pár jel felé..vagy ha nem megy akkor kezdj el vele beszélgetni :)
2010. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Máskor ha mentek haza beszélgess vele.

Ha nem akar semmit leveszed a beszélgetésből, és esetleg ha kiakarnának röhögni mondhatod hogy barátkoztál csak.

2010. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De miről beszéljek vele?
2010. okt. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!