Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne lépnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki fel vett Skype-ra

és egyből rám is írt hogy:Szia szépség!(Nem magyarul)

De az az igazság,hogy nem hiszem hogy ismernénk egymást,

bár lehet,mert külföldön élek,de az adatlapomon

az van megadva hogy Magyarországon élek,és hogy magyar vagyok.

Tehát ő rám írt az itteni nyelven,ezért valószínűleg ismer,

mert egy külföldire csak nem írsz rá a saját nyelveden!

Mit válaszoljak neki?


2011. okt. 15. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem 100%, hogy ismer, sokan csinálnak ilyesmit, ha valaki interneten megtetszik nekik, akkor felveszik ismeretlenként is Skype-ra, MSN-re, ott próbálnak ismerkedni. Azért vigyázz az ilyenekkel, szerintem határozottan meg kell mondani neki, hogy bocsi, nem ismerjük egymást, vagy kérdezd meg, hogy honnan ismersz? Nem nagyon szabad belemenni az ilyen internetes ismerkedésekbe, sokat hallunk olyanokról, hogy rossz sül ki belőle.
2011. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is gyanús.

A képén meg a kockás hasa van.

Nem túl szimpi,ezért se válaszoltam még neki semmit.

13/L

2011. okt. 15. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ismeritek-e egymást.
2011. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
futó c6
2011. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!