Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem kéne lépnem? Mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kéne lépnem? Mit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mégcsak párszor találkoztam, de nagyon bejön, és énis neki:) Fel is vett msnre még hónapokkal ezelőtt, és csak miattam fel is lépett msnre párszor:D aztán egyik beszélgetésünknél megkérdezte, hogy van-e barátom, de én pont akkor jöttem össze egy sráccal, így mondtam, hogy van,de ő nem adta fel..elmondta, h mit érez irántam.majdnem kiugrott a szívem,de nem tudtam rá mit mondani,mert volt barátom. Ennek már 1-2hónapja. Azóta nem láttam fenn msnen, viszont 2 héttel ezelőtt írt nekem egy smst, h eszébe jutottam,meg h mizujs velem.visszaírtam rá:) és írta h ok,majd dumálunk:D hát azóta sem dumáltunk... élőben lehetetlenség h összefussunk,msnre nem lép fel a kínos beszélgetésünk óta,szal maradt a mobil. Mit léphetnék?? Mert most nekem kéne lépnem, nem? 16/L
2010. febr. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagy még a barátoddal akkor mond el a barátodnak hogy mi a szitu lehet hogy ez rosszul esik neki sőt biztos de akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak szerintem
2010. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem vagyok együtt a barátommal!
2010. febr. 3. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy együtt a barátoddal, akkor viszont lépj és érdeklőd meg, hogy mi van vele :)
2010. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, de hogy? hívjam fel?:S azt nem merném csak úgy:D vagy sms? de akkor mit írjak?? vagy felhívom és aztmondom h véletlen elnyomtam, nem őt akartam hívni?:D:D
2010. febr. 3. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
20:21-es vagyok: Aha küldj neki sms-t, hogy rég találkoztatok és mi újság vagy valami. Aztán vagy ír vagy felhív, valami csak lesz =) 17/F
2010. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!