Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek olyan pasival, aki tanár?

Figyelt kérdés

Értsd: pótlékokkal együtt keres nettó 260-at, nincs mellé semmi extra, nincs cafeteria és a bértábla szerint még kb. 10 évig nem is fog emelkedni a fizetése.

Pályát váltani nem akar.



2023. ápr. 12. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
A körmösöm férje tanár. De őt a szülei penzelik, ezért neki mindegy a pasi anyagi helyzete. Én nem jönnék össze ilyennel.
2023. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Mit tanít, és milyen iskolában?
2023. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
36%

Joco bacsi fizetese metto 420e korul van potlekokkal.


Amugy ped1 es ped2 es maris magasabb a fizu. Esetleg ofonek lenni. Stb... Nem keresnek olyan rosszul mint irjak. A hugom 390e visz haza sima kozepsulis tanarkent

2023. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

Nagyon sok itteni incel félreérti, hogy bizonyos nők miért nem jönnek össze alacsony keresetű férfival. Nekem konkrétan van egy olyan anyjánál lakó gyári munkás bűnronda ismerősöm aki ténylegesen vallja az ilyen incel teóriákat, de azért azt mondja, hogy gyári munkással vagy közmunkás nővel nem jönne össze, szóval még válogatni akar - és természetesen a nő külsejére vonatkozóan is válogatna.

Azonban meg kéne érteni végre, hogy nem egy szint a tanár és a gyári munkás még akkor sem, ha ugyanannyi a fizetés - vagy akár még több is az utóbbi esetben.


Egy tanárnak van célja és van ambíciója. Ő ténylegesen leült a seggére és tanult 5-6 évet. Neki a létezése abból áll, hogy újabb nemzedékeknek adjon célt, adjon tudást netán karrierre ösztönözze őket. Ezzel szemben egy gyári munkás sokszor érettségivel sem rendelkezik és ha kiesne a világból, nem lenne olyan fájó mint egy pedagógus hiánya - mert nyilván betanítani valakit gyári munkára nem annyira nehéz.


És persze, lehet vitatkozni azzal, hogy kinek van nagyobb műveltsége. De nem érdemes. Nyilván én is találkoztam idióta tanárral és olyan kőművessel is aki Tolsztojt olvasott. De alapvetően mindig lesz egy különbség az elért eredmények után.


Most persze lehet azt mondani, hogy lebecsülöm a gyári munkásokat... nem teljesen. Nekik is megvan a hasznuk, sőt, míg olyan munkát végeznek ami géppel nem helyettesíthető, addig még fontosak is... de attól még szürreálisnak tartom amikor náluknál jobb nőt akarnak. Mert itt rohadtul nem a fizetésről szól a történet.

2023. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Akivel én (28/N) megismerkedtem, ő magyar-töri szakos. 30 éves. Kérdeztem, hogy tényleg olyan rosszul keresnek-e a tanárok, mint ahogy mostanában mondják, erre mondta, hogy ő nettó 260-at. Nem akartam neki elhinni, hogy tényleg csak ennyit, akkor mutatta az SMS-t a fizetése utalásáról.
2023. ápr. 12. 15:56
 6/37 anonim ***** válasza:
19%
20 évesen igen, mert én is annyit kerestem. 40 évesen igen, de nem költöznék össze vele és nem terveznék közös jövőt. Meg úgy senkivel sem.
2023. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Ejj, az a baj, h magyar-töri szakból mégcsak különórákat se tud adni. Így nem.
2023. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

Én igen, ha fiatal tanár.

Így legalább kB hasonlóan keresnénk, és nem lenne az egyikünknek nagyobb igénye.(nyaralás,kirándulás helyszínek, stb)


22N

2023. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
34%
Igen. Miért baj? Egy jó kapcsolatban nem a pénz számít.
2023. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
19%

Amikor olvastam a kérdést azt hittem a valaszadók tobbsege majd elkezd huledegni hogy nem a penz szamit meg hogy szerethetsz igy valakit stb...

De latom hogy ez a trend, es szomoru vagyok :(

31F

2023. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!