Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne erre a válaszod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a válaszod?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi ghostingolt/ eltűnt egy szó nèlkül pedig jól elbeszélgettetek előtte majd egyszer csak megint írna mit válaszolnátok?

Vagy csak letíltanátok?

Mert most ebben a helyzetben vagyok.

Természetesen én már nem szeretnèk tőle semmit mert az eltűnése engem nagyon megbàntott.



2023. ápr. 12. 18:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A letiltas nem jo, mert pont nem zaklat, es egy szerelmi vallomas szinte.

Nem reagalnek, es ha jonne az ilyenkor szokasos csak nem haragszol, akkor irnam, hogy miert kene ugrasra keszen allnom, mikor stb stb.

Ha eroltetne magat es ugy odavagyok, esetleg belefutnek a kovetkezo pofonba ujra remenykedve. De aztan tenyleg soha.

2023. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!