Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen sablon levelet kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sablon levelet kaptok mostanaba, es milyen az/lenne az a level, amire valaszolnatok?

Figyelt kérdés
Nök velemenye erdekelne elsosorban, tarskereson, 25-30s korosztaly
2016. nov. 22. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

*(lenne)


Csak a szokásos "volna kedved ismerkedni?" típusút. Jó lenne valami olyasmi, amin átjön a küldő fél személyisége, az sem baj ha nem személyre szabottan nekem írja, mivel az alapvető hogy el tudja olvasni az adatlapomat.

2016. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

"Szia hogy vagy?"

"Mizu?"

"Hogy telik a napod?"

"Szia, mesélj magadról!"


Lendülettel törl ki az ilyen sz@rokat. Megadtam magamról egy normális leírást, vannak fenn képeim arról is, amiket szeretek csinálni, elvárom, hogy abból induljanak ki és idétlen sablonok helyett kicsit méltóztassanak már megmotgatni a fantáziájukat és ténylegesen nekem írni, nem random odavetni egy üzenetet, ami akkora klisé, hogy be is másolgathatnák mindenkinek az oldalon. Ki nem állhatom a fantáziátlan, igénytelen embereket, akik arra sem képesek, hogy tényleg normális beszélgetést folytassunk, ami nem ugyanannak a forgatókönyvnek a mentén halad, hogy megkérdez minden sablont, ami a jelenlegi helyzetben abszolút lényegtelen (és amúgy is fel van tüntetve az adatlapon), majd ha írok is rá egy normális, bőséges választ, ami mentén elindulhatna a beszélgetés, akkor is sz@rik rá, inkább kérdezi a következő kliséjét, ami össze sem függ a korábbi témával. Na ekkor írom be, hogy ezt te sem gondolhatod komolyan és onnantól kezdve nekem nincs időm ilyenekkel vacakolni, ha találok olyat is, akivel élvezem a beszélgetést és leköt, mert érzem, hogy figyel arra, amit írok, nem csak beszéltet, hogy gyorsan le legyen tudva.

2016. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves # 2/2.


Az ilyenek miatt mint te megy el az ember kedve az ismerkedéstől.

> Mi a szarnak kell annyira túlmisztifikálni az egészet ?

> Mégis mi a szart vársz ? Kérdezze mikrobiológiából vagy atomfizikából tegye fel a kérdést valaki aki rad ír ?

Előszór általános dolgok utána jöhet más is...

2016. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves # 2/2.


Legutóbb mikor humoros és kreatív akartam lenni, és pont akkor hullt az első hó a városban...


Rá írtam vagy három lányra... ( "Kiszakadt a angyalok párnája szólásból kiindulva"


Szia angyalom,

mond miért nem tudsz vigyázni ?

már megint kiszakadt a párnád....


Az egyik ismerősöm jól reagált rá jött mire fel írom...


De az idegenek akikkel akkor chateltem először,

betegesnek, betegnek, morbidnak tituláltak és orvoshoz küldtek...


Ennyit a humoról és a kreativitásról

2016. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 egy gyors kérdés... Ez a humoros volt, vagy a kreatív? :)
2016. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked milyennek tűnik ? :)
2016. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem mondanám betegesnek vagy morbidnak, egyszerűen csak gagyi.
2016. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Tapasztalatból írom, hogy egy sima "Szia XY, van kedved velem ismerkedni?" egyszerű kérdés a leghatásosabb. Aki erre nem válaszol, annak egész egyszerűen nem tetszel eléggé. Szarból meg nem lehet várat építeni, ha nincs meg első látásra szimpátia neten, akkor pont nem veled fog ismerkedni, amikor aznap már legalább 100 másik pasi írt neki. Teljesen felesleges erőlködnöd, mindenféle egyedinek tűnő kreatív szöveggel. Az egyszerűség a leghatásosabb szűrő.
2016. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam társkeresőzni, mert van párom, de alapvetően a baráti ismerkedésre itt gyakorin is nyitott vagyok.

De teljesen kiégek az ehhez hasonló üzeneteken: "Szia! "Van kedved ismerkedni?"

Ez így mi? Annyira borzalmas indítás számomra, hogy hihetetlen. Már látom magam előtt a következő x üzenetet: "Igen.". "Korod?" "x". "Mit tanulsz/dolgozol?" stb. Mint egy vallatás vagy kérdezz-felelek játék. Ez nem beszélgetés...


Olyan levél kell, amin el lehet indulni. El kell olvasni az adatlapját, megnézni a képeit, keresni valami közös pontot, írni egy közepes hosszúságú levelet és kérdezni, hogy kapj is rá valami reakciót.

2016. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Legutóbb mikor humoros és kreatív akartam lenni, és pont akkor hullt az első hó a városban...


Rá írtam vagy három lányra... ( "Kiszakadt a angyalok párnája szólásból kiindulva"


Szia angyalom,

mond miért nem tudsz vigyázni ?

már megint kiszakadt a párnád....


Az egyik ismerősöm jól reagált rá jött mire fel írom...


De az idegenek akikkel akkor chateltem először,

betegesnek, betegnek, morbidnak tituláltak és orvoshoz küldtek... "


Mert ez nem humoros, hanem gagyi. Kb. olyan szintű, mint a "Nem fáj a lábad?" "Nem, miért?" "Gondoltam megütötted, mikor leestél az égből".

És hasonlóan gagyi csajozós dumák:(

2016. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!